Z jakiego powodu warto mieć kilka różnych par butów, w czym panie różnią się w tym od mężczyzn.

Każdy z nas posiada kilka par butów na rozmaite okazje. Tu przodować będą panie, bowiem o ile przeciętemu mężczyźnie zupełnie wystarczy parę par, to przeciętna kobieta taką ilość potrzebuje w jednym sezonie. Rzecz jasna na następny do kupienia będzie następny zestaw obuwia, bo zmieni się moda, ukażą się nowe modele czy też, co się rzadko zdarza, buty się po prostu zniszczą.

obuwie

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście wybór butów w sklepach jest tak duży, że bez żadnego problemu uda się zakupić to, co się będzie potrzebować. Jeśli mówimy o panach, to w ich przypadku konieczne będą trzy rodzaje butów. Na wyjścia w stroju wizytowym niezbędne jest typowe obuwie garniturowe, zrobione z dobrej jakościowo skóry i odpowiednio zadbane. Na pewno powinno się również posiadać przynajmniej jedną parę do codziennego chodzenia, tu przede wszystkim liczyć się będzie solidność oraz wygoda Należy też zaopatrzyć się w wygodne tenisówki męskie czy też inny sportowy model właśnie ze względu na uprawianie rozmaitych fizycznych aktywności, głównie dlatego, aby było wygodnie, ale również z powodu bezpieczeństwa.

mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku pań. Tu w miejsce wygody oraz praktyczności pojawia się moda i trendy, które aktualnie obowiązują.

Nie czekaj – naciśnij ten link hurtownia biżuterii złotej i raduj się stworzonymi tam kolejnymi artykułami. Na pewno pogłębią one Twoją wiedzę na ów temat.

Mężczyźni kupują buty po to, aby w nich chodzić wygodnie, a kobiety dlatego, żeby w nich ładnie wyglądać. Jako przykład mogą posłużyć różnego rodzaju szpilki o wąskich czubkach, uwielbiane przez większość kobiet. Faktycznie tak jest,że na nodze prezentują się świetnie, ale przy okazji deformują stopę i są powodem żylaków. Jednak kobiety bardzo lubią w nich chodzić, więc i noszą je na różne okazje.

Warty polecenia post? Jeżeli tak myślisz, sprawdź towarzyszące porady na rozpatrywany temat – bez marudzenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku.

Tak duża ilość kupowanych przez panie butów wynikać być może z faktu, że jest ich taka duża liczba rodzajów, i można na każdą z okazji ubrać jakiś inny model. Przykładowo na jesienne chodzenie mogą to być eleganckie i wygodne beżowe botki na obcasie, albo też klasyczne trzewiki, podobne w swoim wyglądzie do męskich (Pantofelek24). Panowie są ograniczeni jedynie do trzewików, bowiem żadnych botków dla nich zwyczajnie nie ma.