Chcesz uzyskać szczupły brzuch? Czasami metodą na niedoskonałości okazuje się operacja!

Każda pani marzy o tym, aby zachować wspaniałą figurę i gładką skórę. Niestety, takie czynniki jak urodzenie dziecka, upływający czas i otyłość pozbawiają skórę jędrności i sprawiają, że prezentuje się ona bardzo nieładnie. Do tego problemu często dochodzi też „pomarańczowa skórka”, którą ciężko się zwalcza. Nieestetyczny wizerunek nierzadko staje się źródłem poważnych kompleksów i powoduje, że panie tracą pewność siebie. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna dysponuje narzędziami, które pomogą poprawić wygląd ciała oraz skóry.

Brzuch zagrożony brzydkimi fałdami

Newralgiczne miejsca na ciele kobiety są często narażone na powstanie niedoskonałości, utworzenie się fałd oraz cellulitu. Takimi miejscami są: pupa, uda, biodra, jak też brzuch. Nieestetyczny wygląd wymienionych części ciała bywa przyczyną utraty pewności siebie oraz powstania kompleksów. Walka z niedoskonałościami urody i zgromadzonym tłuszczem jest bardzo trudna, niejednokrotnie pozostałością po niej są brzydkie fałdy skórne. Metodą na udoskonalenie wyglądu jest operacja plastyczna brzucha. Polega ona na operacyjnym usunięciu nagromadzonych powłok skórno-tłuszczowych. Warto jednak powiedzieć, że do podobnych operacji nie kwalifikują się osoby otyłe oraz panie planujące ciążę.

zabieg

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

A może zgłosisz się na operacja plastyczna brzucha?

Medycyna estetyczna to obecnie nad wyraz nowoczesna i innowacyjna dziedzina, która ciągle ulega doskonaleniu oraz proponuje świeże możliwości i narzędzia dla uzyskania pięknego wyglądu. Zakres wykorzystywanych zabiegów okazuje się tak szeroki i interesujący, że z pewnością każda pani wyszuka metodę na swoje niedoskonałości. Częstym problemem kobiet staje się nazbyt krągła sylwetka i tłuszczyk gromadzący się w niektórych miejscach. Wykorzystanie nowoczesnych zabiegów, jak przykładowo liposukcja ultradźwiękowa, jest całkowicie bezpieczne i pozwala efektywnie walczyć z tkanką tłuszczową!

To naprawdę działa

W momencie, gdy zdecydujemy się na taki zabieg, jak liposukcja ultradźwiękowa efekty u siebie zauważymy natychmiast po zabiegu. Należy jednak pamiętać, że podobny zabieg nie wiąże się z dużą utratą wagi, bowiem usunięty tłuszcz bywa dość lekki. Na to miejsce można prędko zauważyć, że figura jest smuklejsza, jędrniejsza i ładniej się prezentuje. Polecamy też