Czy są jakieś dobre rady odnośnie ubioru dla puszystych mężczyzn? Czy ten temat to tylko domena kobiet?

Temat mody jest częściej poruszany przez panie. Z reguły także właśnie o z myślą o płci pięknej stworzone są różnego rodzaju strony z poradami w internecie albo też zakłada sklepy dla puszystych. Wielu mężczyzn nie myśli o tym temacie za bardzo. Chyba tak już jest, że po prostu u panów jest to coś normalnego.

Nie zwraca się na to uwagi tak jak ma to miejsce w przypadku pań. Co jednak jak któryś z panów naprawdę ma kompleksy z powodu swojego wyglądu oraz chce jakoś te kilogramy zatuszować? Co ma w tej sytuacji zrobić? Czy są jakieś dobre porady?

sklep z ubraniami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak dla pań, tak też jeżeli chodzi o odzież dla puszystych mężczyzn istnieją zasady, jakich trzeba przestrzegać jak chce się w jakiś sposób ukryć niepotrzebne kilogramy. Więcej informacji: polecane odzieże dla puszystych. Jedną z takich rad jest ta, iż duzi panowie nie powinni zakładać masywnych ubrań. Chodzi przede wszystkim o ciężkie, grube swetry czy puchowe kurtki, które niepotrzebnie powiększają dodatkowo. Jak natomiast chodzi o obuwie, tutaj jest zgoła odmiennie. Powinno się szukać masywnych butów, które odwracają proporcję ciała na korzyść grubszych panów.

sklep z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Następna rzecz to dobra długość oraz rozmiar ubrań. Nie da się ukryć, iż dobór rozmiaru ma tutaj odpowiednie znaczenie. Zbyt duże ciuchy sprawią, iż będziemy dodawali sobie niepotrzebnie kilogramów. Natomiast zbyt obcisłe uwypuklą wszelkie nielubiane przez nas niedoskonałości. Nie da się przecież ukryć za dużego brzuszka pod przylegającą do ciała koszulą. Niestety to jeszcze nie koniec, gdyż za długie lub za krótkie ciuchy to następny problem.

Dlatego też panowie, którzy borykają się z nadwyżką kilogramów muszą bacznie zwracać uwagę na to jak konkretne rzeczy się na nich prezentują. Oczywiście jest to związane z dłuższymi wizytami w przymierzalniach w sklepach z odzieżą. Nie za każdym razem też zamawianie ciuchów przez internet okaże się dobrym pomysłem. Na szczęście w większych miastach jak choćby Poznań znajdziemy sporo doskonale zaopatrzonych sklepów z odzieżą.
To rzeczywiście prawda, iż ciemniejsze kolory wyszczuplają. Dobrze jest poznać też parę trików z ich użyciem, przykładowo do ciemnego rozpinanego swetra ubierać jasną koszulkę. Wizualnie wyszczupli to nasze ciało. Tego typu kontrast na jednej wysokości jest czymś wskazanym, natomiast należy uważać na za dużą różnicę pomiędzy dołem i górą, gdyż tworzą się wtedy złe proporcje. To z pewnością nie wszystkie porady, natomiast jest to świetny start. Z czasem sami będziemy widzieć jak dużą różnicę robią odpowiednio dobrane ubrania.