Mężczyzna perfekcyjny, czyli jakiego rodzaju akcesoria do golenia warto posiadać

Jednym z najbardziej znaczących zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym mężczyzn jest golenie. Każdy pan, który chce prezentować się elegancko musi robić to każdego dnia. Do usuwania zarostu mężczyźni mają aktualnie wiele różnorodnych akcesoriów i kosmetyków. Dzięki nim golenie może stać się nawet przyjemnością. W sprzedaży panowie znajdą teraz nadzwyczaj szeroki wybór kosmetyków, które sprawiają, że golenie jest prostsze.

maszynka do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Do wyboru mają: żele, pianki do golenia, rozmaite kremy. Pianki do golenia są o tyle wygodne, że nie wymagają użycia pędzla (zobacz pianki do golenia). Do golenia nie wystarczą tylko środki kosmetyczne, konieczne są także inne akcesoria: maszynki, działające na prąd golarki bądź brzytwy. Producentów maszynek do golenia jest wielu, panowie, którzy doceniają styl i elegancję z pewnością docenią maszynki Muhle Razor. Wywodząca się z Niemiec marka Muhle Razor oferuje rewelacyjnie maszynki do golenia , które mają wymienne ostrza (przetestuj maszynkę Muhle Razor).

Do tego wśród produktów oferowanych pod marką Muhle mężczyźni znajdą doskonałej jakości zestawy do golenia składające się z maszynki do golenia, miseczki oraz pędzla, eleganckie chromowane miseczki do golenia, pędzle wykonane z włosia borsuka, żyletki , które zrobiono z nierdzewnej stali. Do tego w ofercie mężczyźni znajdą ałun kryształowy. Ałun to stosowany od naprawdę wielu lat środek , który tamuje krwawienia. Wszystkie akcesoria firmy Muhle są niezwykle eleganckie, zadowolą najbardziej wymagającego pana. Te luksusowe akcesoria nie należą do tanich. To, czym i jak często będzie golić się mężczyzna uzależnione jest w ogromnym stopniu od charakteru zarostu.

Do usuwania delikatnego zarostu nie jest potrzebna najwyższej jakości maszynka, jeżeli jednak zarost jest gruby czy wyjątkowo twardy do usunięcia go niezbędna jest naprawdę wysokiej jakości maszynka i równie wysokiej jakości krem lub pianka do golenia.

Jeżeli czytany artykuł kompletnie Cię pochłonął, to kliknij na inny oryginalny serwis, który także posiada pokrewne dane na prezentowany temat.

Zdarza się, że po goleniu twarz jest odrobinę zaczerwieniona. Stąd konieczność użycia kosmetyków po goleniu. Świetne są balsamy oraz kremy. Wielu panów sięga także po dobrej jakości wodę po goleniu. Do pielęgnacji skóry , którą golenie podrażniło idealnie nadają się kosmetyki, w których zawarty jest wyciąg z nagietka, pantenol lub allantoina. Mężczyźni z miękkim zarostem nie muszą golić się codziennie.