Elegancki facet, czyli doskonałej jakości kosmetyki do bez najmniejszych wątpliwości podstawa

Elegancki oraz zadbany pan powinien być bez wątpienia dokładnie ogolony. Ogromny wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia przyczynił się do tego, że znaczna część mężczyzn każdego dnia używa do golenia właśnie takich akcesoriów. Stopniowo jednak daje się zaobserwować powrót do tradycyjnych metod golenia. Znów do łask powracają brzytwy i tradycyjne maszynki.

brzytwa

Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy klasycznego golenia z chęcią wybierają produkty oferowane przez markę Dovo. Brzytwa Dovo stosowana jest na świecie już od roku 1906 – przejrzyj pełną propozycję pod adresem. Popularna brzytwa Dovo cechuje się najwyższą jakością. Gwarancją, że bierzemy do swoich rąk oryginalną brzytwę powinien być znajdujący się napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które opuszczają zakład mają bowiem wygrawerowany napis: „Solingen Best Quality”. Troska o twarz po goleniu wymaga zastosowania doskonałych kosmetyków. Kultową marką wśród nich jest bez wątpienia marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków sygnowanych Taylor of Bond Street jest niezwykle długa, sięga aż drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane w Wielkiej Brytanii kosmetyki są bardzo popularne na wyspach, być może dlatego, że korzysta z nich także rodzina królewska. Na chwilę obecną po produkty te mogą sięgnąć także polscy panowie – Facetaria. Kosmetyki wytwarzane są na bazie wyciągów roślinnych, rewelacyjna jakość składników to jeden z największych ich atutów.

golenie zarostu

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów proponuje znana brytyjska marka Truefitt&Hill.

Zainteresowały Cię treści opracowane w naszym poście? Czujesz jednakże niedosyt? W takim razie zapraszamy do następnej strony – naciśnij tu odzież dla ratownictwa medycznego i przenieś się tam.

Znana marka Truefitt&Hill działa na rynku od początku XIX stulecia. Wśród producentów męskich kosmetyków marka Truefitt&Hill zajmuje bardzo wysoką pozycję – brzytwa dovo. Wśród klientów zawsze obecni byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Na chwilę obecną firma zajmuje się nie tylko wytwarzaniem kosmetyków. Już na początku lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć również oferowaniem usług fryzjerskich. Dzisiaj te brytyjskie kosmetyki nadal cieszą się popularnością wśród wielu mężczyzn na całym świecie. Są od pewnego czasu dostępne także w Polsce. Lista produkowanych produktów jest bardzo duża. Obejmuje między innymi żele do kąpieli, kremy do odbywającej się każdego dnia pielęgnacji twarzy, mydła oraz olejki. W ofercie panowie znajdą też kosmetyki stworzone do pielęgnacji włosów oraz golenia.