Czy poprawa wizerunku to trudna sprawa?

W czasach gdy wygląd zewnętrzny ma spore znaczenie w wielu dziedzinach życia, większa część osób wyszukuje sposobów, które w krótkim okresie polepszy wygląd. Najwięcej problemu z tkanką tłuszczową wywołuje brzuch. Terapie wyszczuplające brzuch przeprowadzone pod okiem fachowców, ewidentnie ograniczają tkankę tłuszczową, przyspieszają jej spalanie, aktywizują krążenie i ujędrniają skórę. W powiązaniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą szybciej uzyskać smukłą sylwetkę.

brzuch

Autor: Alex-501
Źródło: http://www.flickr.com

Liposukcja brzucha ((link do artykułu)) jest zabiegiem polegającym na eliminowaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest wyjściem na odchudzanie, daje możliwość profilowania sylwetki. Jego sprawą nie jest redukcja masy ciała, a zmiana kształtu i proporcji. W trakcie operacji eliminuje się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą powłokę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Czy przeczytane w tym miejscu informacje są atrakcyjne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://zdrowie-dom.pl/blog/osuszacz-powietrza-rozwiaze-problemy-z-wilgocia-b20.html), która także niewątpliwie okaże się zachęcająca.

Nie można usuwać za bardzo dużej ilości tkanki tłuszczowej , żeby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (czytaj to) łączy się po operacji z nieodzownością stosowania solidnego ucisku elastycznego opatrunków modelujących, takich jak spodenki gorsetowe, czy też rajtuzy elastyczne. Powinno się je zakładać przez kolejne 6 tygodni. Choć cena owego zabiegu nie jest malutka, sporo ludzi oddaje się owej procedurze pozbycia się tłuszczu.

Odsysanie tłuszczu przeprowadzane jest z zasady w znieczuleniu przewodowym, lecz możliwe jest również znieczulenie ogólne. Sondę wprowadza się poprzez małe nacięcia skóry czynione w lokalizacjach najmniej zauważalnych.

brzuch

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

U ludzi zdrowych, których skóra na brzuchu uległa pokaźnemu rozciągnięciu realna jest plastyka brzucha (czytaj tu). Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W efekcie powstają nieładne fałdy zwiotczałej skóry, jakich nie da się w pełni zlikwidować za pomocą ćwiczeń. Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu sylwetki, brzucha, także samopoczucia. Nadzwyczaj znacząca jest świadomość, że sama operacja nie rozwiąże absolutnie kłopotu. Aby zachować szczupłą sylwetkę, trzeba zastosować odpowiednią dietę, również zestaw systematycznych szkoleń.