Mezoterapia igłowa a może bezigłowa? Którą z nich wybrać, by cieszyć się młodą, pełną blasku cerą?

Każda z nas chciałby wyglądać młodo oraz promiennie, bez znaczenia od wieku. Niestety skóra zaczyna się starzeć już po 20 roku życia, co nie jest optymistyczną wiadomością. O ile na małe zmarszczki pomogą kremy sprzedawane w drogeriach czy w aptekach, o tyle już na zszarzałą skórę oraz większe bruzdy potrzebne są profesjonalne zabiegi estetyczne. Zwłaszcza lubiana jest mezoterapia Wrocław, tak samo bezigłowa, jak też igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od mezoterapii bezigłowej, jaka wykorzystuje zjawiska elektroporacji oraz elektroforezy.

Jeżeli chcesz zgłębić dokładniej informacje na omawiany wątek, to sprawdź w tym miejscu przydatne informacje (http://www.permanent24.pl/elektryczne-szczoteczki-do-oczyszczania-twarzy), zawierające dodatkowe newsy.

Połączenie tych dwóch zjawisk umożliwia cieszyć się jędrną, młodo prezentującą się cerą, ale żeby otrzymać zadowalające efekty, trzeba chociaż paru zabiegów. Co najistotniejsze, ten typ mezoterapii jest bezinwazyjny, a zatem bezbolesny, a pierwsze efekty są zauważalne już po upływie doby. W przeciągu kilku godzin od wykonania zabiegu cera może być lekko różowa, ale nadmienione defekty szybko znikają i można wrócić do swych codziennych obowiązków. Mezoterapia igłowa z kolei polega na wstrzykiwaniu pod skórę odpowiedniego środka przy pomocy cieniutkiej igiełki. Jeżeli pacjentka jest bardzo wrażliwa, można zastosować specjalny znieczulający krem, jednakże tak naprawdę nie jest on niezbędny, ponieważ uczucie dyskomfortu nie jest ogromne. Od razu po wykonaniu zabiegu na skórze dostrzegalne są miejsca wkłucia oraz zaczerwienienie, co może utrzymać się aż do kilkunastu godzin. Nieprzyjemny stan utrzymuje się dłużej niźli w wypadku mezoterapii bezigłowej, lecz dobrze się zdecydować, ponieważ rezultaty są dużo bardziej zauważalne.

zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można z miejsca podać więcej środka oraz szybciej cieszyć się młodą cerą. Skrupulatnie wykonany makijaż szczególnie tutaj powinien dobrze zatuszować chwilowe defekty. Jeżeli w takim razie chcesz prezentować się promiennie, mimo iż już dawno nie masz –naście lat, wówczas możesz zdecydować się na mezoterapię. Zapewne będziesz zachwycona efektami, jakie uzyskasz i znowu zechcesz podbić cały świat, a na początek zawsze możesz udać się nad morze, aby pospacerować brzegiem plaży i cieszyć się bliskością kogoś kochanego.