Sekret kamieni . Poznaj ich niezwyczajne uzdrawiające cechy

Ametyst umiejscowiony na czole łagodzi migreny. Agat przydaje siły. Poznaj inne cechy znanych kamieni szlachetnych, wykorzystaj ich energię z korzyścią dla siebie.

Pierwszy kamień chroniący przed złymi siłami powstał z góry Talizman, i w następstwie tego wzięła się takowa nazwa. Natomiast w przypowieściach biblijnych Abraham za pomocą kamieni na szyi uzdrawiał członków swego plemienia. Natomiast starożytni kapłani nosili na napierśnikach dwanaście kamieni. Pewnym z nich zawsze był agat, który ma cechy osłony przed złym okiem jak też daje czystość myśli jak też skoncentrowanie słuchaczy, do jakich się przemawia.

wspaniałe oliwiny w Agat to jeden z bezpieczniejszych kamieni dla ludzi. Nie musimy się na nich znać, by korzystać z jego własności. Z jednej strony gwarantuje ochronę. Z drugiej - ogromnie mocno podnosi energię życiową, wzmaga dążenie do sukcesu jak też siły, by go uzyskać. Polecany jest dzieciom w wieku szkolnym, bo dodaje im pewności siebie, wznieca mądrość wewnętrzną a także pomaga odszukać naturalne zdolności. Rekomendowany jest też paniom w ciąży lub tym, które ją planują. Świetnie działa też jako odpromiennik. Położony przed komputerem lub telewizorem, niweluje ich niekorzystne działanie na [TAG=zdrowie

Źródło: pixabay.com

.

Kryształ (zobacz żyrandole kryształowe nowoczesne) górski jak np. ten to w najwyższym stopniu wielozadaniowy kamień, który możemy używać na różne sposoby: Nosząc go na ciele – dodaje nam światła. Umiemy odkrywać nowe możliwości, jakie się przed nami pojawiają. Oprócz tego jest to kamień, jaki niezwykle silnie odblokowuje wszystkie niedomagania ciała i psychiki. Można go wykorzystywać do kąpieli. Małe kamyczki kryształu wkłada się do wanny czy niecki prysznica. Usuwają zmęczenie, ale także. Kryształowa kula położona na środku pomieszczenia wprowadza do domu harmonię. Natomiast małe kryształki w oknie gwarantują światło jak też oczyszczają z negatywnej energii.

Ametyst – jego fiołkowa barwa zapewnia ukojenie, bardzo silnie wycisza. Włożony pod poduszkę przeciwdziała bezsenności.

Na pewno będzie interesować Cię nasza witryna (http://www.sklep.acana.com.pl/), odnajdziesz tam sporo interesujących wiadomości. Pamiętaj, że jest stale aktualizowana.

Usytuowany na czole między brwiami osłabia niedomagania migrenowe. Co więcej jest to kamień rekomendowany dla dzieci, jakie cierpią na nocne koszmary. Generalnie ametyst bardzo silnie wpływa na nasz rozwój duchowy. To również kamień biskupów (nosili go w pierścieniu) i przemiany. Ułatwia uchwycenie, dlaczego pewne rzeczy w sobie musimy zmienić, aby poczuć się radosnymi.

[IMG=1307/51f917deb9903___szafir.jpg|R|W=200|ALT=oliwiny dostępne w Oliwin. Ten szczęśliwy kamień uważany jest za znak godności, jest to także „patron” uzdrowicieli. Zwiększa wytrwałość, ufność do siebie i pewność siebie. Sprzyja zachowaniu równowagi uczuciowej oraz pomaga wyleczyć rany z przeszłości. Oliwin pomaga zrozumieć relacje oraz ochrania przed zranieniem uczuć. Minimalizuje napięcie, niepokój jak też irytację. Pozwala podnieść się po fizycznych, emocjonalnych a także duchowych traumach.