Jak kupić najlepszy róż do policzków, który będzie pasujący do naszej karnacji? O czym w tej sytuacji pamiętać?

Jaki kolor różu do policzków najlepiej wybrać, aby pasował do naszej urody? Oprócz oczywistych preferencji każdej z kobiet, istnieją techniki przypasowania różu do karnacji, które uwzględniają nawet różnorodne tony oraz konsystencje produktu.Jednym z najbardziej znanych sposobów jest technika, która mówi nam, że kolor różu musi odpowiadać naszym naturalnym rumieńcom, także naturalnemu kolorowi ust. By o tym się przekonać trzeba podszczypać po prostu policzki i dobrać róż, który będzie taki jak rumieńce. Następny sposób to ocena koloru przy pomocy przyrównywania różu do policzków jaki ma odcień opuszków palców. W takim miejscu bowiem skóra jest bardziej cienka i prześwituje przez nią naturalny “rumieniec”. Jak to jesteśmy w stanie zrobić? Na wewnętrzną część dłoni powinniśmy nanieść wybrany róż do policzków, następnie przyrównać z tym z opuszek palców.

krem

Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

arwy co oczywiste nie muszą się ze sobą w stu procentach zgadzać, lecz zwróćmy uwagę na pigment i to czy tony są ciepłe, a może chłodne. Istnieją tak naprawdę określone uniwersalne zasady, którymi można kierować się przy wyborze różu. Jak mamy jasną cerę, to ma pewno, że dla tego rodzaju karnacji najbardziej odpowiednie będą produkty w pastelowych, odcieniach różu, które nadadzą policzkom subtelny rumieniec .

Zaciekawił Cię wpis? Mamy specjalnie dla ciebie unikatowe porady, więc kliknij ten link (https://eclest.pl/plasmafiller-autologiczny-wypelniacz-szkolenie.html) na ten temat.

Odcień różu jesteśmy w stanie też sprawdzić porównując go ze skórą warg po ich stronie wewnętrznej. Dla cer porcelanowych najbardziej korzystne będą również pastelowe róże z tonami pomarańczu. Kolejnym dosyć uniwersalnym odcieniem różu jest kolor brzoskwiniowy, który szczególne pasuje pasuje do cer z odcieniem żółtym. Istotne, aby konsystencja różu była półprzezroczysta albo satynowa, dzięki czemu kolor będzie naturalnie prezentował się z odcieniem naszej karnacji. Jak tak naprawdę jesteśmy w stanie sprawdzić wykończenie różu przed kupnem?

Niezależnie od występowania oznaczenia na opakowaniu najlepiej nabrać róż na palce. W tej sytuacji można się przekonać, iż jak konsystencja będzie zbyt gruba, zbyt mocno napigmentowana, to kolor będzie zbyt ciężki . Możemy też zdecydować się na określony interesujący sposób, ażeby najlepiej wybrać, to znaczy, jak wybierzemy kolor z połyskiem to możemy być pewni, iż takie wykończenie towarzyszy mniej napigmentowanym kosmetykom. Najlepiej takie różnorodne nabywać w sklepach, w jakich znajdują się inne preparaty do pielęgnacji, jak serum z witaminą C. Więcej: TUTAJ