W jaki sposób kupować półbuty męskie dla pana młodego?

Dzień ślubu jest dniem, w którym młoda para pragnie prezentować się doskonale. Stroje oraz dodatki muszą być dopasowane, by tworzyć wyjątkową, elegancką całość. Minęły już czasy, gdy wyłącznie pani młoda przywiązywała uwagę do detali, nowoczesny pan młody również chce wyglądać wytwornie oraz gustownie.

Najważniejszy jest rzecz jasna garnitur ślubny. To do jego materiału, koloru oraz fasonu dopasowuje się pozostałe części ślubnej galanterii. Mężczyźni zazwyczaj zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz krawata czy innego dodatku, lecz niestety dość przypadkowo dobierają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i stylowe półbuty męskie mogą doskonale uzupełniać kreację, zapewniając zarazem komfort w tym wyjątkowym dniu, w którym wiele godzin spędza się na nogach. Buty powinny być zrobione z najwyższej jakości materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem stylu, jak i barwy.
ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób wybrać obuwie ślubne do danego stroju? Mężczyźni przeważnie mają trudności z doborem odpowiedniego koloru obuwia. Dzisiaj półbuty męskie występują na szczęście w równie szerokiej palecie barw, jak buty damskie – poznaj sklep 3i.

Bezkonkurencyjne oferty, najniższe stawki! To naprawdę jest tutaj, zobacz, spójrz na witrynę, a bez wątpienia się nie rozczarujesz!

Najważniejsza reguła mówi, że do garnituru czarnego lub granatowego wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeżeli nie chcemy nabywać butów na jeden raz, do beżowych i popielatych garniturów – zamiast butów w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty bez obaw można później nosić na co dzień.

Gdy będziesz szukać pokrewnych informacji na wątek omawiany w opisywanym poście, to wejdź tu fotografia ciążowa – z pewnością te materiały także Cię zaintrygują.

Nie zapominajmy, że lakierowane półbuty są mniej praktyczne niż matowe i pasują raczej do wytwornych smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym kroju. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na barwne gadżety, na jakiś radosny akcent, dodający poważnemu ubraniu nieco swobody. Panie najczęściej decydują się w takiej sytuacji na kolorowe obuwie – poznaj obuwie ślubne. Panowie powinni pozostać przy tradycyjnej kolorystyce butów, ale mogą do nich założyć kolorowe sznurowadła. To niebanalny sposób na ożywienie eleganckiego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie ważne jest, żeby skórzana była również wkładka wewnętrzna – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych odcisków.