W jaki sposób zestresowana pracą pani może się zrelaksować i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda i moda to teraz bardzo powszechnie używane wyrazy. Paniom, a zwłaszcza strojnisiom, zależy na tym, aby przez długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednak do łatwych raczej się nie zalicza. A to za sprawą bardzo nerwowej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Tak czy owak, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w bankowości. Efektem nieprzespanych nocy oraz nadużywania alkoholu bywają podkrążone oczy i pozbawiona blasku cera.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne wyczerpanie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że warto przystopować. Bezrobotnym paniom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać pewności siebie tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaproponować zabiegi kosmetyczne, tym razem nade wszystko w celach poprawy stanu urody.
Jedną ze rewelacyjnych i powszechnie dostępnych kuracji bywa endermolifting (kliknij by wiedzieć więcej). Zabieg stosowany jest na twarz, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znaczna poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się także w przypadku, gdy dama chce przynajmniej nieco poprawić owal twarzy. A jeśli konkretna partnerka zapragnie zaskoczyć swoją prezencją partnera, to wspomniany zabieg będzie w takiej sytuacji najlepszym wyjściem – poza wspomnianymi tutaj korzyściami, należy również pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji bywa zmniejszenie tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

atrakcyjny odnośnik

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc czuć się komfortowo w trakcie biznesowych konferencji, zwłaszcza jeżeli pani jest delegowana na prelegenta, należy pozbyć się wszelkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy wliczają przykładowo przebarwienia, blizny bądź rozstępy. Z takimi defektami skóry rewelacyjnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera klientki stanie się o wiele młodsza, a pani wróci do domu w lepszym humorze, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez kilka kolejnych tygodni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser (zobacz: laser mediostar monolith) Palomar musi się znaleźć w odpowiednich rękach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i dyplomowany kosmetolog. A dodatkowo, jeszcze przed zainicjowaniem kuracji, zada on trzydziestolatce kilka ważnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy dany zabieg można w ogóle wykonać – wybrane schorzenia mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.