Doskonałe artykuły do włosów na bazie aloesu.

Santaverde to marka produkująca prawdziwe kosmetyki. Wszelkie towary Santaverde mieszczą w sobie czyste soki a także oleje roślinne, subtelnedestylaty ziołowe i wartościowe ekstrakty roślinne – i dodatkowo ani jednej kropli wody. Większość używanych materiałów pochodzi z poświadczanych upraw oraz certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki własnym ekologicznym hodowlom roślin, Santaverde jest w stanie monitorować wszystkie etapy przebiegu produkcji i poręczają, że do sporządzania ich produktów używane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce obejmujące prawdziwe ilości substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to jednostka produkująca kosmetyki tylko do cery czułej, tłustej jak również pielęgnacji ciała. Ich wartość jest dosyć wygórowana, bo za krem nawilżający o objętości 30 ml trzeba zapłacić 130 zł. Chcąc podobnie skutecznie zadbać o swoje włosy, które zwykle są już „po przejściach” warto zainwestować w dobryszampon do włosów farbowanych (dodatkowe informacje).

Producentów jak i marek omawianych kosmetyków jest niesłychanie dużo. Przedział cenowy również jest bardzo złożony: zaczyna się od 10 zł kończy na 100 zł, wielokrotnie nawet więcej. Najbardziej polecany jest szampon do włosów farbowanychmarki Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odpiera światło, przemieniając wszelkie włókno włosa oraz nadając im lustrzany blask. Koszt produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Innym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który odżywia włókno włosa jak równieżochrania blask włosów koloryzowanych, od pospolitych po grube, od niezbyt do średnio uwrażliwionych sprawiając, że włosy są w wyższym stopniu miękkie, delikatne i błyszczące. Kosztproduktu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony nabyć można jedynie w sklepie z materiałami fryzjerskimi. Łatwiej dostępnym na rynku będzie Garnier Fructis Color Resist, którego cena to ok.

Zainteresowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Zatem kliknij tu bluzy dla dzieci z własnym nadrukiem i przeglądaj nawet bez końca następne fachowe wpisy.

9zł za 250 ml. Szampon ten z powodu zawartości olejku z winogron + ACAI odżywiawłosy, a dzięki użyciu technologii Chroma Intense ( gdzie barwniki utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że kolor jest bardzo trwały.

Pomnij, że dbając podobnie o włosy jak i skórę powinno się korzystać ze sprawdzonych i solidnych kosmetyków. Nieraz lepiej zapłacić troszkę więcej za dany produkt, jednakże mieć gwarancję że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.