Lifting? Znamy inne sposoby na zatrzymanie młodości

W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi kojarzyć się nam tylko ze skalpelem. Istnieją bowiem triki, które sprawią, iż na nowo pokochamy siebie!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, używajmy serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ posiada w swym składzie bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem codziennie, albo stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Po drugie: łączmy techniki i decydujmy się na zabiegi typu kilka w jednym. Jest to możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej, które łączą różne techniki ulepszające wygląd skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych.

Czy opisywana tutaj problematyka jest według Ciebie niebanalna? Jeśli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem (https://permanent24.pl/urzadzenia-do-makijazu-permanentnego), który zobaczysz tu. One też Cię zaintrygują.

Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy tudzież widoczne pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie – odsyłam tutaj na .

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed słońcem już będąc dzieckiem i czyniły to z żelazną dyscypliną aż do teraz, to uniknęłybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Co więcej, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze zmiany na skórze ujrzałybyśmy na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego decydujmy się na krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Idealnie poprowadzona kreska, działa jak optyczny lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki i w okolicach zewnętrznych kącika oka wykańczamy ku górze. Efekt uniesionego oka natychmiastowy!
Zadbana, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. Z tego względu w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najlepszy będzie róż w jasnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, niezbyt blisko nosa.
Systematyczna porcja ruchu, dieta to najlepszy sposób na zachowanie młodości.

To zrzucenie kilogramów, ale i dobre samopoczucie. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, ale nie mieć problemów ze zdrowiem.

Źródło: http://www.lasertechnik.pl/