Lifting? Znamy inne sposoby na zatrzymanie młodości

W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi kojarzyć się nam tylko ze skalpelem. Istnieją bowiem triki, które sprawią, iż na nowo pokochamy siebie!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, używajmy serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ posiada w swym składzie bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem codziennie, albo stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Po drugie: łączmy techniki i decydujmy się na zabiegi typu kilka w jednym. Jest to możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej, które łączą różne techniki ulepszające wygląd skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych.

Czy opisywana tutaj problematyka jest według Ciebie niebanalna? Jeśli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem (https://permanent24.pl/urzadzenia-do-makijazu-permanentnego), który zobaczysz tu. One też Cię zaintrygują.

Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy tudzież widoczne pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie – odsyłam tutaj na .

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed słońcem już będąc dzieckiem i czyniły to z żelazną dyscypliną aż do teraz, to uniknęłybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek.

Przedstawiana sugestia jest dla Ciebie użyteczna? W takim razie sprawdź poza tym inne tego typu artykuły i przeczytaj więcej wskazówek tutaj (https://www.art-beauty.pl/masaz-banka-chinska-wroclaw/).

Co więcej, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze zmiany na skórze ujrzałybyśmy na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego decydujmy się na krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Idealnie poprowadzona kreska, działa jak optyczny lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki i w okolicach zewnętrznych kącika oka wykańczamy ku górze. Efekt uniesionego oka natychmiastowy!
Zadbana, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. Z tego względu w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najlepszy będzie róż w jasnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, niezbyt blisko nosa.
Systematyczna porcja ruchu, dieta to najlepszy sposób na zachowanie młodości.

To zrzucenie kilogramów, ale i dobre samopoczucie. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, ale nie mieć problemów ze zdrowiem.

Źródło: http://www.lasertechnik.pl/