Modne propozycje zaprojektowane z myślą o kobietach na okres jesień/zima

Końcówka minionego roku i początek roku 2014 przywitał nas słonecznie i wiosennie. zaburzały faktycznne odczucia jakie powinniśmy mieć podczas trwania tego chłodnego czasru w roku. Dlatego też nie łatwo było dobrać adekwatną garderobę, żeby nie zmarznąć w drodze do pracy i nie zgrzać się wracając z niej pod wieczór.

. Matthew Williamson na ten przykład pokazał kolekcję, kóra wydawać by się mogła mało jesienna jak dla umiarkowanych uwarunkowań klimatu w naszym kraju. Chętniej założylibyśmy je na siebie późną wiosną lub latem niż w chłodny i deszczowy jesienny poranek. Owe projekty są bardzo zwiewne i dziewczęce, a zarazem proste i kształtne.Ciekawe propozycje pokoazała także Stella Mccartney. Projekty tej projektantki są niezwykle dziewczęce a jednocześnie nieco zwariowane. Zgodnie z Jej koncepcją w trendach na ten rok powinny zostać printy i formy geometryczne, oraz wzór garniturowej kraty rodem z lat 40-tych.

Ciekawią Cię dalsze wątki na ten temat? To fenomenalnie, bo z przyjemnością opracowaliśmy dla Ciebie następne ciekawe zagadnienia.

Prada także ma własne wyobrażenie mody jesiennej na ten rok. Na sto procent znajdą tu coś pomysły dla siebie wielbiciele niemałego zamieszania. Tak właśnie prezentuje się kolekcja sławnej projektantki, która to niezwykle śmiało łączy kontrasowe wzory i materiały.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

A co na jesień 2014 zaprojektował boski Valentino? Przyklasną mu z pewnością entuzjaści motywów zwierzęcych: sów, motylków i piór, które znalazły się na kreacjach w ozdobnikach graficznych, wyszywanych, koronkowych i przestrzennych.
Mało kolorów zastosował w swoich pomysłach Balenciaga. Retro konwencja jednak doskonale gra z bardzo prostą formą ubrań. Mniej znaczy więcej – kolekcja tego projektanta na jesień 2014 (odwiedź) doskonale wyraża tą definicję prostoty.

Który styl wybać ? Do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, a w modzie, tak jak w jak w kalendarium zajdzie jeszcze wiele zmian.