Czasami ciężko się porozumieć. Tak możemy zdefiniować relacje damsko-męskie. Dlaczego tak właśnie jest?

Faceci są z Marsa, Panie z planety Wenus, tę jakże czytelną myślą należy podsumować wspólne kontakty między mężczyznami i kobietami. Nieważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie potrafimy dojść do zgody, zawsze pozostaje jakaś kość niezgody, jaka wymaga od nas takiego a nie innego myślenia. Skoro tak ciężko nam się dogadać to musimy pochodzić z dwóch różnych światów.

oferta

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Przykładów na to jest mnóstwo. Mężczyzna nigdy przykładowo nie pojmie zamiłowania kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi normalny facet? Pełną szafę ubrań, gdzie pełno ciuchów jak bluzy długie damskie, na naszej stronie. w każdy dzień kolejny zestaw, lecz według kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co musi mieć. Z drugiej strony, kobieta, która przychodzi zadowolona z zakupów prezentuje swoje zdobycze swojemu partnerowi.

Upolowała w końcu tę ciekawą sukienkę, którą chciała zdobyć od dawna, niestety inna była za droga, ale pomyśli nad jej zakupem. Zamiast tego zdecydowała się na perfumy, takie jak wody perfumowane damskie.

Jeżeli masz chęć uzyskać dodatkowe dane na ten wątek, odkryj ponadto (http://www.nukleomed.pl/badania-diagnostyczne/diagnostyka-laboratoryjna/) inne nasze serwisy na pokrewny temat – one również są interesujące.

Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, ale to jedynie pozory, gdyż dalej zastanawiasz się, po co jej te kolejne kreacje? I te perfumy? Wiadomo, pragniesz, ażeby ślicznie wyglądała, ale posiada już tyle tych ubrań, że aż głowa boli. Sytuacja w inną stronę. Ona nie potrafi zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Normalnie, dla niej to kilkunastu podnieconych gości skupiło się w jednym miejscu, by polatać za szmacianką. Normalnie, nie do zrozumienia, a co ją najbardziej wkurza, że ci goście zachowują się jak niewychowane gbury z jakiejś podrzędnej knajpy.

Skoro czytasz ten artykuł, to oznacza, że omawiany temat nieprawdopodobnie Cię zafascynował. Jeżeli tak w rzeczywistości jest, to kliknij tu i zobacz proponowane informacje (https://www.jagna.pl/biustonosze-bardotka-c-23_65.html).

Fukają na siebie, najeżdżają, faulują się tak, jak gdyby chcieli się nawzajem pozabijać, normalna głupota. Ciebie denerwuje to, że nie potrafisz ją namówić, by poszła na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie powiedziała, że wychodzi, gdyż od dopingu ją głowa bolała. Od tamtej pory ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. Zostają ci przyjaciele i zabawy po meczu, których również oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe stroje jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.