Mężczyźni w Polsce powinni zabrać się za swój wygląd

Wiele kobiet uskarża się, że mężczyźni w Polsce beznadziejnie się ubierają, całkowicie nie posiadają dobrego gustu. Na początku: tak bardzo stereotypowe postrzeganie facetów jest bez sensu. No co jak co, ale jeżeli chcemy, aby istotnie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, należy czytać takowe teksty, a później jeszcze odpowiednio wyciągnąć z nich wnioski.

A więc do meritum: co tak naprawdę można zaradzić facetowi, który dostrzegł, że niezbyt daleko mu do stereotypowego Polaka, który niby nie istnieje, lecz wiadoma

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co dokładnie chodzi. Nie jest zbyt łatwo odmienić swoje długoletnie nawyki, jednakże trzeba co najmniej próbować. Byłoby fajnie gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mowa o garniturach – ciągle to właśnie garnitury z Włoch są niesamowite pod dosłownie wszystkimi względami. Wiadomo: są stosunkowo drogie, ale wykosztowanie się może spowodować, iż najzwyczajniej w świecie będziemy fantastycznie się prezentowali. Zwłaszcza elegancki garniak jest proponowany dla mężczyzn, którzy prowadzą różnego rodzaju interesy. Choć wiadoma kwestia, że i do klubu można iść w luźnym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturach nie można przesadnie oszczędzać, bo realia są takie, że generalnie im droższy garnitur, tym porządniejszy pod względem jakościowym. Tak właśnie bywa: zresztą to pewnie dla żadnego mężczyzny nie jest większe odkrycie, no tak jakoś jest.

Zapamiętajmy, iż elegancki ubiór (więcej tutaj: eleganccy faceci) to z pewnością coś co umieją pochwalić niewiasty: czyli singiel, który szuka godnej partnerki zwiększa swoje szanse na sukces. Twierdzenie, że to nie szata zdobi człowieka jest no przynajmniej w naszej kulturze pozbawione sensu. Kiedy w zasadzie nie jesteśmy zbytnio obeznani w kwestii ubierania się, pewnie będziemy co pewien czas mieli ogromne wątpliwości. Czyli no powiedzmy będziemy głowili się nad tym czy w istocie kolorowa koszula pasuje do naszych spodni. Pytajmy, miewajmy przeróżne wątpliwości, bo to wielce zmniejsza ryzyko wpadek związanych z ubiorem.