Metody na piękną cerę

Starzenie się cery jest normalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, zwolnieniu procesów regeneracyjnych i stracie zdolności adaptacyjnych cery. Przesądzająca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne oraz współdziałające z nimi czynniki z zewnątrz. Starzenie się cery jest nie jedynie efektem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też rezultatem działania czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych oznak starzenia się cery jest jej suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody a także zatrzymywania jej w skórze. Pojawiają się malutkie zmarszczki dookoła oczu i ust. Naskórek robi się coraz to cieńszy, szorstki. Wydzielanie melaniny zachodzi w sposób niejednolity, czego następstwem są liczne brązowe plamy pojawiające się na buzi szyi oraz dekolcie. Krążenie krwi we włośniczkach ulega zmianie czego rezultatem jest większa kruchość naczynek włosowatych. Pogarsza się działanie włókien elastynowych, a ich struktura zmniejsza się, powodując istotną utratę jędrności cery a co się z tym wiąże opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jedną z metod bezoperacyjnego usuwania zmarszczek a także podniesienia owalu twarzy jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. Jest to jedno z najświeższych osiągnięć technologii laserowej, wykorzystywanej w medycynie estetycznej. Polega ona na otrzymaniu znacznej poprawy stanu skóry, związanej z jej zupełną przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 powoduje ogrzanie głębokich warstw cery, bez odparowania tkanek. Poprzez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze, usprawnia ukrwienie sprawiając, iż jej struktura ulega istotnej poprawie. Wiązka laserowa nie obejmuje pełnej powierzchni skóry poddawanej kuracji, a wyłącznie pewną jej część w postaci punktów.

Taki odsyłacz do serwisu pokaże Ci więcej informacji na prezentowany wątek, który tak niesamowicie Cię zainteresował i po prostu wciągnął.

W tych punktach powstają głębokie otworki poprzez jakie światło lasera przenika w głąb naskórka. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej, a nawet tkanek podskórnych. Pomimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia ogarnięta zabiegiem pozostaje praktycznie nietknięta. Miedzy tymi punktami mieści się istotna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych.

Bodźce lasera przenikają w skórę do należytej głębokości tak, żeby nie powodować oparzenia jednak efektywnie pobudzić skórę do regeneracji. Wskazania do przeprowadzenia zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 to: przebarwienia, zmarszczki, opadnięty owal twarzy.

Jakim sposobem znaleźć gabinet przeprowadzający podobne zabiegi w stolicy? Nic trudnego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia: laser frakcyjny Warszawa .