Jak dopasować jeansy? Do każdego typu sylwetki możesz dopasować odpowiednie spodnie. Istnieją takie możliwości

Należy potwierdzić, że zakup jeansów to dość osobista czynność, to moment, gdy trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Kiedy mówimy o jeansach nie chodzi jedynie o sylwetkę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja powoduje, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety sprawia, że w swojej szafie mają kolekcję jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni zupełnie odwrotnie. Pora to odmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie dość często nie umieją zdefiniować, czy mają długi tułów czy krótki. A warto wiedzieć, że ma to ogromny wpływ na to, po które rodzaje jeansów powinny sięgać. I nie jest istotne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, kupionych na targu.

To zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? Kliknij odsyłacz do serwisu (https://galerialucznik.pl/pl/menu/czesci-i-akcesoria/akcesoria-do-maszyn-do-szycia-662.html), a poznasz informacje na omawiany temat, który z pewnością Cię zafascynują.

Warto więc znać najbardziej istotne wytyczne, co do dobierania najlepszych jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów i krótkie nogi, to koniecznie wybierajmy jeansy z wysokim stanem, co właściwie optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki popełniają kobiety jest kupowanie za bardzo długich spodni, które zamiast dobrze wyglądać faktycznie pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są naprawdę uniwersalne, perfekcyjnie więc będą pasować zarówno do szpilek czy marynarki, ale również do normalnego t-shirtu oraz trampek. Co równie istotne, a często zapomniane, to fakt, iż nie musisz być chuda niczym modelka, żeby w twojej szafie znajdowały się jeansy. Kiedy tak myślisz, to powinnaś szybko zapomnieć o takim

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu tej kwestii. Rzeczywiście bowiem jeansy prezentują się najbardziej korzystnie na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Fascynują Cię informacje na przedstawiany temat? To świetnie, ponieważ posiadamy pełny tekst (http://www.ubierzekipe.pl/11-bluzy-robocze-z-nadrukiem), który zawiera tylko informacje, których właśnie potrzebujesz.

Na przykład materiał opinający się na krągłych biodrach i wydatnych pośladkach uwydatnia tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, na przykład firmy Levis nie powinniśmy traktować jak wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Posiadając w swojej szafie trochę jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienny ubiór, zarówno te bardziej poważne jak i luźne, takie jak sportowe. To więc faktycznie podnoszące na duchu, iż można dobrać jeansowe spodnie do każdego typu figury. Zamiast więc żalić się i podupadać na duchu, warto to wykorzystać.