Sukienka? Którą wytypować?

Może na wyrost jest stwierdzenie, że kobieta jest jak suknia, lecz jest w takim określeniu sporo słuszności. Suknia jest przeznaczona jedynie dla kobiet, faceci, to prawda mogą też tak chodzić, ale daleko im będzie do prezencji kobiety.

Kobiety, jak faceci mogą nosić spodnie, ale to dopiero w sukience czują się jak kobiety, dopiero w sukience mogą zaznaczyć swoją kobiecość.

Do wyboru jest bardzo sporo różnorodnych, interesujących krojów: sukienka dzianinowa, sukienka klubowa (sukienka klubowa) oraz suknia klasyczna. Każda jest przeznaczona na inny rodzaj wydarzenia. Można też wybrać suknie bombkę czy suknie baskinkę, a jeśli preferujemy tradycje i zawsze niezawodne rozwiązania

Kobieta w letniej sukience

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

wspaniałym typem będzie suknia długa. Warto każdą suknię trzymać w specjalnym etui na sukienki, które ochroni nasze suknie przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami (sukienka, klasyczny fason).

Oczywiście, to którą sukienkę wolimy zależy od

Tańczą ca kobieta w sukience

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

okoliczności na jakie idziemy. Na co dzień właściwie możemy ubierać suknię dzianinową, która z jednej strony jest elegancka, więc wpasowuje się idealnie na różnorodne spotkania, z drugiej nie jest przecież bardzo odważna i zbyt mocno stylowa, więc odnajdzie się w codziennym zestawie ubraniowym.

Kreację klasyczną wybierzemy, jak jej miano wskazuje na bardziej poważne wydarzenia: sylwester w eleganckim towarzystwie czy okoliczności, w których będzie bardziej uroczyście niż imprezowo. Natomiast sukienka klubowa to typowo imprezowy krój, jaki sprawdza się świetnie na dyskotekach, imprezach w klubach czy prywatkach. Możesz jak najbardziej wybrać rodzaj takiej sukienki bardziej lub mniej odważną, jednakowoż większość kreacji takiego typu sukienki to zdecydowanie seksowne oferty.

Jeśli to ciebie nie przekonuje, a bardzo chcesz błysnąć na imprezie najlepsza będzie sprawdzona oferta – sukienka mini. bądź pewna, że w tego typu kroju zwrócisz na siebie uwagę męskiej, jak i damskiej części towarzystwa. Podobnie, jak w sytuacji sukienki klubowej sukienka mini to nie jest jedynie jedna oferta. Odnajdziesz takie bardziej i słabiej odważne kroje, jednak myśl przewodnia jest taka, by podkreślić swoje kształty i podkreślić swoją smukłą posturę.