Jaką ma cenę wszechobecny kult młodości i możliwości estetycznej medycyny.

Kult młodości jest na stałe wpisany w funkcjonowanie krajów rozwiniętych i bogatych. Coraz bardziej jest nie do pomyślenia, żeby kobieta chodziła z siwymi włosami na głowie, albo pozwoliła sobie na pokazywanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli zmarszczki powstały w wyniku jej radosnego usposobienia i pojawiły się na skutek ciepłego uśmiechu, nie schodzącego prawie z twarzy. Obsesja ta zaczyna również dopadać panów, jacy jeszcze niedawno bardzo dzielnie uciekali przed wszelkimi kosmetycznymi zabiegami, choćby chodziło tylko o pozbycie się nieestetycznych pryszczy. Ich wyjaśnienia które mówiły o dojrzałości i męskości, za którą będzie stać stateczność oraz odpowiedzialność coraz słabiej się słyszy. Za to w gabinetach medycyny estetycznej kolejki wydłużają się nie tylko o same panie. Rosnącą grupę klientów zaczynają stanowić właśnie mężczyźni, którzy decydują się na coraz bardziej zdecydowane eksperymenty które mają poprawić ich wygląd i oczywiście samopoczucie.

O ile jeszcze kilka lat temu najczęściej wybieranymi zabiegami stosowanymi powszechnie było wypełnianie zmarszczek Warszawa , eliminacja różnych przebarwień, blizn, czy botoks Warszawa , o tyle obecnie coraz częściej zaczyna się sięgać po znacznie bardziej radykalne techniki. Chodzi o chirurgię plastyczną i niebywałe możliwości, jakie ona daje. Zabieg napięcia skóry twarzy będzie polegał na przykład na nacięciu skóry z tyłu głowy i przeszyciu jej tak, że napnie się ona na policzkach. Unoszenie powiek górnych opiera się na podobnej metodzie. Po prostu nacina się płat skóry nad oczami i odcina mały klin, a później zszywa się nacięte fragmenty.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj stomatolog bielany warszawa podobne materiały – one też są godne uwagi.

Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza powierzchnia skóry powinna zlikwidować efekt opadających powiek i w dużym stopniu poprawia spojrzenie. Możliwości ingerencji w ciała pacjentów jest coraz więcej i z pewnością są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Przeszkodą mogą być koszty. Jeśli chodzi o botoks ceny to będą się one kształtować na poziomie do tysiąca złotych za jeden zabieg, lecz takie zabiegi co pewien czas trzeba powtarzać. Przy operacjach plastycznych w grę mogą wchodzić tysiące złotych, za to rezultat jest dużo trwalszy.