Jak efektywnie wymodelować owal twarzy i sylwetkę

Wielu ludzi pragnęłoby polepszyć swój wygląd tak, żeby wyglądać ładniej, zgrabniej, a czasem również młodziej. Choć osoby z nadwagą dużo razy słyszały o korzyściach płynących ze stosowania różnych diet odchudzających , jak również ćwiczeń modelujących, nie każdy doskonale wie, że nawet najwspanialej poprowadzony trening może nie pomóc w pożądanym wyrzeźbieniu sylwetki – pomimo licznych korzyści zdrowotnych oraz estetycznych są miejsca, w jakich tkanki tłuszczowej nie da się zredukować poprzez dietę i ćwiczenia. Są to na przykład takie obszary jak podbródek, fałdki w okolicach kolan, ramiona lub plecy.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wówczas, chcąc usunąć tłuszcz w tych uciążliwych obszarach, użyteczne mogą się okazać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym można efektywnie i na długo upiększyć figurę. Bardzo skutecznym zabiegiem jest lipoliza, prowadzona za pomocą najnowszych technologii, i która jest przystosowana właśnie z myślą o usuwaniu tłuszczu z niektórych partii ciała –
Polega ona na wprowadzeniu przez cienką igłę substancji, które wywołują uszkodzenie komórek tłuszczowych, które są potem naturalnie usuwane przez przeciwciała. Dzięki temu tłuszcz w danych miejscach jest usuwana na długo, a na widoczne rezultaty nie trzeba również długo czekać. Lipoliza jest efektywna już po pierwszym zabiegu, jeśli ilość usuwanej tkanki jest niewielka – w wypadkach bardziej zaawansowanych może być niezbędne przeprowadzenie paru zabiegów. Zostaje to ustalone podczas wywiadu z lekarzem. Zdecydowanie dobrze mieć świadomość, że używana sulfatydylocholina bądź mieszanka fosfatydylocholiny i deoksycholatu jest całkowicie bezpieczna dla innych tkanek ciała i zabieg z pewnością należy do nieinwazyjnych.

Czytasz tutaj bardzo absorbujące informacje, ale kliknij bez wahania tu, gdyż to naprawdę unikalna witryna (http://www.vivamedica.pl/uslugi/rehabilitacja/) – ona również Cię zaintryguje.

Zależnie od potrzeb zainteresowanych można dopasować dawkę, aby otrzymać upragniony efekt –

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/

rezultat zależy głównie od ilości wprowadzonej substancji. Skutki uboczne zaliczają się do łagodnych – głównie w postaci kilkudniowego opuchnięcia tejże części ciała, na jakiej był zrobiony zabieg. Jest to całkowicie naturalne, ponieważ tak objawia się usuwanie komórek tłuszczowych przez przeciwciała.

Poza lipolizą ciekawym pomysłem na piękne wymodelowanie twarzy oraz figury jest także liposukcja laserowa, metoda również bardzo współczesna i efektywna – Jest najczęściej stosowane na twarz ze względu na wyjątkowo korzystny, długotrwały efekt po zabiegu. Podobnie, jak przy stosowaniu lipolizy, celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i naturalne wyeliminowanie przez organizm, ale dodatkowym efektem jest również pobudzenie produkcji kolagenu – dzięki temu skóra jest jędrniejsza i gładka. Nie jedynie jest to o wiele skuteczniejsza metoda, niż zwykła liposukcja, lecz też efekty są wyraźne bardzo szybko – czasem nawet dzień po zabiegu, choć całkowity efekt kształtuje się przez czas ok. 90 dni.

By poznać więcej, zdecydowanie dobrze posłużyć się informacjami ,które są dostępne w internecie – można nie tylko poznawać mnóstwo przydatnych rzeczy na temat różnych operacji medycyny estetycznej, lecz też zorientować się w cenach oraz opiniach o poszczególnych gabinetach.