Najlepsze maści na każdą porę roku.

Jako, że są kosmetyki wielozadaniowe, czyli te których używają wszyscy, przeprowadzimy dzisiaj mały przegląd przez te w największym stopniu lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk a także krem do twarzy. Spadki temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i mróz, lub działania promieni słonecznych – o nadchodzącej zimie czy lecie w pierwszej kolejności przypominają nam dłonie oraz twarz.

Pod wpływem wymienionych wyżej faktorów skóra staje się przesuszona i matowa. Bez właściwej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom asystują drobne ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W razie kremu do twarzy – jak zwykle, nabytek uzależniony jest od ceny produktu, a ta jak wiadomo jest niezwykle różna. Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do skóry normalnej oraz mieszanej, który zawiera wyjątkowe połączenie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego i Mannozy w celu szczegółowego nawilżenia kilku warstw komórkowych skóry. Jego koszt to 169 zł. Kolejny nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy czynnie nawilżające na dzienną porę Dr Irena Eris.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst zamieszczony w tym serwisie? Nie martw się i sprawdź więcej normobaria wrocław w tym miejscu, odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

Ich innowacyjny kompleks 24H Hydro Term Complex prawdziwie nawilża skórę na poziomie komórkowym a także tworzy skuteczną hydro-aktywną, cienką powłokę zabezpieczającą przed wysuszeniem. Ostatnim , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem skutecznie nawilżający z aktywnym hydro kompleksem i kwasem hialuronowym. Jest dostatni w składniki nawilżające i broni przed przesuszeniem jak również likwiduje nieprzyjemne czucie ściągnięcia skóry, przywracając jej giętkość (23 zł/50 ml).

Przechodząc do artykułów do rąk warto wspomnieć o tego rodzaju kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się wzorowym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry delikatnej bądź łuszczącej się. Krem włącza intensywnie nawilżający ekstrakt z alg antarktycznych i dodatkowo ochronny i wygładzający olej parafinowy. Koszt: 5,90 zł/50 ml, też z linii AA esencja do rąk wzbogacony natłuszczającym masłem shea, uśmierzającą allantoiną i także służącymi paznokciom biotyną a także witaminą E. Wartość ok. 10 zł/100 ml. Czytaj więcej: nowości.

Podobnie krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być adekwatnie dobrany do naszej skóry. Jeśli ujrzysz, że z Twoją skórą dzieją się udziwnione rzeczy, najlepiej natychmiast odstawić kosmetyk a także skontaktować się z lekarzem .