Jak nie zrujnować sobie kariery, czyli sztuka lekarska w służbie biznesu – parę pożytecznych informacji dla finansistów

W czasie biznesowych konferencji odświętny ubiór jest w stanie zdziałać cuda. Jeśli wierzyć przewodnikom, to najlepiej założyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę i krawat w odcieniu intensywnej czerwieni. Jednak stosowny ubiór to nie wszystko. Trzeba również zatroszczyć się o własną twarz oraz dłonie – przytoczona uwaga odnosi się nade wszystko do panów, bo kobiety aż zbyt wiele czasu spędzają przed lustrem.

Golenie brody, modna fryzura czy dobrze obcięte paznokcie, to ledwie szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne bywają rzecz jasna pożądane, lecz tutaj należy iść krok dalej. Przykładowo, gustowna oraz nietania koszula wygląda fatalnie, jeżeli włoży ją mężczyzna, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami są w stanie całkowicie zrujnować dobre imię biznesmena. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, niekiedy potrzebna okazuje się wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Nowoczesna medycyna zna wiele efektywnych metod walki z intensywnym poceniem, a wybór leczenia jest uzależniony od konkretnego przypadku. Jeżeli człowiek interesu boryka się z tego typu problemem, to na początku próbuje leczyć nadpotliwość na własną odpowiedzialność. Jednakże gdy popularne mikstury z tlenkiem cynku bądź apteczne mieszanki okazują się nieskuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u specjalisty medycyny estetycznej. Jednie osoba po właściwych studiach może polecić taką kurację, która będzie efektywna: od iniekcji z botoksu po leczenie (dentysta warszawa bielany) operacyjne Z kolei kobietom, które dość często muszą występować przed kamerą mogą przeszkadzać mnogie przebarwienia na nosie.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwyczajnymi piegami prezentuje się uroczo, o tyle większe plamki są po prostu nieestetyczne. Domowe kuracje okładami z plasterków ogórka okazują się nieskuteczne, więc i w tym przypadku konieczna będzie pomoc lekarza specjalisty, który może polecić zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie skomponowanym środkiem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia jest efektywna, a przy tym niezwykle bezpieczna. Choć na rezultaty trzeba poczekać około miesiąca, to jednakże warto być cierpliwym. A po pomyślnym leczeniu elegancka bizneswomen być może skusi się również na pozostałe zabiegi, np. likwidacja zmarszczek pod oczami jest obecnie bardzo modna.