Który fason stanika będzie najlepszy dla twoich piersi

W jaki sposób się zmierzyć i na co zwrócić uwagę, kiedy kupujesz biustonosz? Prawidłowo dobrany biustonosz – to znaczy taki we właściwym rozmiarze – ma ogromne znaczenie dla dobrej kondycji i piękna biustu. Na każdy biust znajdzie się nienaganny stanik. Produkuje się je w rozmiarach miski od A do KK i w obwodzie 60-110 centymetrów.

Biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni krój biustonosza to fundament damskiej garderoby. Wydaje się, że skoro nie widać go pod ubraniem, to nie jest tak ważny. A to pomyłka! Żadna, wręcz najmodniejsza bluzeczka nie będzie znakomicie wyglądać, jeśli pod nią będzie zły stanik, przykładowo o zbyt małej misce, tworzącej na piersiach „bułeczki”, bądź zbytnio luźny w obwodzie i przez to niepodtrzymujący. Warto zadać sobie trud i poszukać takiego biustonosza, który będzie leżał idealnie.

Noszenie nieźle dobranego biustonosza to najważniejsza rzecz, którą kobieta może robić dla swoich piersi. Niestety, aż 75 procent Polek nosi źle dopasowane biustonosze. Ogromnie często jest to przyczyną bólów kręgosłupa, pleców, ramion. Odpowiedni stanik gwarantuje wygodę, poprawia wygląd i chroni biust.

Czy po przestudiowaniu tego tekstu masz chęć dowiedzieć się jeszcze więcej na omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź link (https://crossjeans.pl/ona/akcesoria/maseczki), gdyż znajdziesz tam nowe dane.

Poprzez umieszczenie biustu na należytym miejscu kształtuje postawę, powoduje, iż pojawia się talia, zaś figura nabiera poprawnych proporcji. Wpływa też na to, w jaki sposób układają się stroje

Są proste metody, jakie spowodują, iż obfity biust będzie zdawać się mniejszym, natomiast mały w wyższym stopniu widoczny. Wystarcza należyty strój jak też dodatki. Jeśli chodzi o biustonosze duże rozmiary – sprawdź koniecznie, pozyskamy je tak w sieci jak także w sklepach stacjonarnych. Duży biust optycznie zminimalizujesz, nosząc wycięcia w kształcie litery V oraz rękawy 3/4. Doskonały jest również golf.

Kupuj żakiety a także bluzki z pionowymi stebnowaniami. Zrezygnuj z falbanek i kieszonek na biuście. Wzory na odzieniach muszą być przeciętnej wielkości. Jako ozdoby wybieraj długie kolczyki i łańcuszki. Korale możesz poniżej biustu związywać na supeł. Korzystnie będzie także nałożyć na ramiona szalik i spiąć go poniżej biustu.

Mały biust zyska optycznie, kiedy dekolt będzie okrągły oraz dosyć śmiały. Zwiększy go koronka albo falbanka. Pożądane będą poziome szerokie paski. Unikaj gładkich, przylegających do ciała koszul, na których nic się nie dzieje. Pod sukienkę bez ramiączek albo mocno wyciętą noś biustonosz silikonowy –