Najmodniejsze pomysły na jesienną dekorację paznokci

Lato pomału się kończy. Sierpniowe noce stają się o wiele zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura również schodzi co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które pomału zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to przepiękna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słońce jeszcze wtedy mocno świeci, a natura przebiera się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu piękne jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i właśnie te wszystkie barwy przyrody panują w jesiennej modzie. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce powinny się pojawić akcenty złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Również wszelkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie.

Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to wraz z odejściem wakacyjnych przygód, pozbywamy się pastelowych oraz soczystych kolorów, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw. Na naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada i wszystkie odsłony fioletu. Więcej w tym temacie: szykowny nail tek.

Oczywiście, mile widziana będzie klasyczna czerwień, która w połączeniu z taką samą pomadką na ustach, tworzy ultrakobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to barwy głębokie, intensywne oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy na pewno u naszej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.www.a2clinic.pl/ (a2clinic.pl/ -przejdź do nas po odnośniku)Ale monochromatyczny manicure to nie jest ostatnia opcja na nadchodzącą jesień. Cały czas bardzo modne są rozmaite wzory na paznokciach. Im bardziej zaskakujące, tym lepiej! Dla poszukujących nowych możliwości: specjalistki w tej dziedzinie są w stanie zrobić nam na paznokciach prawdziwe cudeńka.

Jeżeli czytany tekst całkowicie Cię pochłonął, to zobacz odmienny pełny raport (www.permanent24.pl/pl/c/Microblading/46), który również posiada podobne informacje na omawiany temat.

Ale takie małe dzieła sztuki można sobie wykonać również samemu. Tym bardziej, że obecnie dostęp do rozmaitych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Wiele takich produktów można bez trudu zakupić przez internet.

Bardzo efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dobierzmy odcienie do naszego stroju lub, dla wzmocnienia efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych barwach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.