Jak ulepszyć wygląd cery? Decydując się na fachowe zabiegi czy korzystając z domowych sposobów?

Każda z kobiet marzy o gładkiej skórze, żeby to osiągnąć dość często poddaje się wielu nieprzyjemnym zabiegom, które przynoszą rezultaty, lecz niestety na bardzo krótko.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne czy depilacja woskiem umożliwia na zażegnanie utrudnienia na kilka dni do maksymalnie trzech tygodni, a najskuteczniejsza metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze do niedawna był kojarzony z koniecznością wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Od jakiegoś czas zabieg depilacji laserowej możemy wykonać samodzielnie w domu przy zastosowaniu nowości, jaką jest domowy depilator laserowy. Producent, jak i eksperci przyznają, że jest to urządzenie zupełnie bezpieczne w użyciu, wiadomo pod warunkiem, iż nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała jakichś śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na zasadzie imitacji wiązki światła, jaka niszczy włosy razem z cebulkami oraz mieszkami włosowymi, dzięki czemu włos wypada i na relatywnie długi czas skóra pozostaje gładka (więcje o peelingu). W trakcie jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) są zlikwidowane, ażeby osiągnąć permanentną redukcję włosów, zalecane jest przeprowadzenie wielu zabiegów w czasie sugerowanym przez producenta. Kolejne zabiegi mają na celu usunięcia aktywnych mieszek, które nie zostały zniszczone w okresie uprzedniej sesji. Po kilkukrotnym użyciu włosy odrastają znacznie wolniej, są rzadsze oraz bardziej jasne.

Powinniśmy również zwracać uwagę, nim nabędziemy depilator, iż depilacja laserowa nie jest najlepsza dla skóry o ciemnej karnacji, a także nie będzie przynosić efektów w przypadku włosów białych oraz siwych. Być może jednakowoż niezbędna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej odpowiednia jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam wykonywane są różne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i tak dalej. Wszystko po to, ażeby skóra stała się piękna, jak nigdy wcześniej.

Ciekawią Cię podane tutaj informacje? To świetnie – cieszy nas to! Przejdź więc do następnej podstrony i doczytaj również (www.baborinstytutwroclaw.pl/mezoterapia-mikroiglowa/) świeże opisy.

Tego typu zabiegi oferują także większą pewność niż inne metody, przede wszystkim z tego powodu, że są bardziej efektywne. Wyniki są w większym stopniu wymierne, my natomiast mamy potwierdzenie, iż zabieg został przeprowadzony jak najbardziej profesjonalnie.