Redukcja nadmiaru tłuszczu, dermatologia estetyczna

Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to głównie kłopot estetyczny, jaki dotyczy zarówno pań jak i facetów. U facetów punkty skupiska tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umieszczenie bywa zależne od genów i mimo odchudzania reszty sylwetki, w tych miejscach nie dostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu także nie pomniejsza nazbieranej tkanki, co jest wynikiem jej słabego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Sprawa z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, względnie ramionach, dotyczy nie wyłącznie osobników z nadwagą, lecz też tych o prawidłowej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie ustaje w opracowywaniu oryginalnych metod na redukcję tkanki tłuszczowej – .

Ten proponowany wpis (https://lomza.centrumdemed.pl/demed/ortodonta-ortodoncja/), który zawiera dane na omawiany temat, jest nieprawdopodobnie genialny, ale masz możliwość poznać odmienne wiadomości w tym temacie, klikając tu.

Jednym z zwykle realizowanych zabiegów jest liposukcja wodna.

Nowatorskie urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie procedury usuwania tkanki tłuszczowej i kształtowania postury. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w jakim spożytkowano oryginalną strategię strumienia wodnego. Umożliwia ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób dobitnie mniej inwazyjny, z większym natężeniem pewny i w wyższym stopniu skrupulatny z efektami znacznie lepszymi aniżeli pozostałe procedury liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej takim nowoczesnym sposobem, charakteryzuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a rezultaty są błyskawiczne – pod tym linkiem szczegółowe informacje. Poza tym, dzięki tej procedurze, dopuszczalna jest reimplantacja tkanki i zastosowanie jej do kształtowania pozostałych części sylwetki.

Dermatologia estetyczna z sukcesem zmienia zwyczajową liposukcję, nowoczesną metodą, będącą zabiegiem wyraźnie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą precyzją. Redukuje niezbędność robienia korekt, oraz umożliwia pacjentom nieporównywalny z pozostałymi strategiami luksus zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Użycie miejscowego znieczulenia zmniejsza możliwość wystąpienia efektów ubocznych, takich jak zakrzepica, ryzyko zatorów, bądź mdłości. Do najważniejszych wartości zabiegu należą świadomość pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.