Najczęściej stosowane przez panów sposoby golenia, jak wybrać dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Mężczyźni od dawna walczą z brodami, natura z jakiejś przyczyny dała im tam włosy, a ci z uporem lepszej sprawy robią wszystko, aby je wyeliminować. Przez wieki wzór prawdziwego pana wielokrotnie się zmieniał, obecnie raczej jest przyjęte, żeby brody nie mieć, ewentualnie tolerowany jest nieduży, parodniowy zarost. Z akcesoriów do usuwania zarostu, kosmetyków i maszynek uczyniono międzynarodowy przemysł warty wiele miliardów euro, bo w końcu golenie na co dzień wymaga posiadania tych wszystkich przedmiotów.

kosmetykido golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie najczęściej panowie korzystają z najróżniejszych maszynek, z kilkoma ostrzami, jakie całkiem dobrze sobie radzą z każdym rodzajem zarostu. Dużą popularność mają także golarki elektryczne, nie potrzebujące żadnych pianek i żeli, ale wielu mężczyznom nie do końca będzie podchodzić taka metoda. No i rzecz jasna spróbować można się golić w najbardziej klasyczny sposób, czyli za pomocą świetnie naostrzonej brzytwy, jaka bardzo dobrze poradzi sobie ze wszystkimi włoskami, lecz przy jakimś drgnięciu ręki może także wyrządzić krzywdę.

Powszechnie się uważa, że dziś używanie brzytwy to zajęcie dla naprawdę twardzieli i jest w tym dużo racji. Tak czy inaczej każdy amator tej metody powinien zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw akcesoriów, i to najlepszej jakości, bo jedynie takie gwarantują bezpieczeństwo i komfort golenia. Niewątpliwie do najlepszych zaliczane są brzytwy taylor of bond street, zrobione z najlepszych gatunków stali i wspaniale ozdobione posłużą przez wiele lat właścicielowi.proponowany tekst (następna strona)Więcej na

Do zmiękczania włosów przyda się odpowiednia pianka, a tu lepszej nie będzie, niż wyroby firmy truefitt&hill, kosmetyki tego producenta zrobione są na bazie naturalnych składników i zapewniają doskonałą ochronę dla skóry. Skórę trzeba również pielęgnować jak już będzie po goleniu, warto wtedy użyć jakiegoś zdrowego kremu który nawilży i złagodzi podrażnienia.

Nie ociągaj się – jeżeli przypadły Ci do gustu interesujące treści, to zajrzyj w podany link i czytaj to (http://www.antykistarocie.pl/skup-monet/) następny artykuł.

Tu z kolei bardzo są polecane balsamy old bond street , one też mają świetną jakość i doskonale będą się sprawdzać na twarzach wszystkich panów.