Oddziaływanie lasera na cerę twarzy

Skazy i przebarwienia na skórze mogą zabrać pewność siebie i uczynić, że czujemy się nieatrakcyjnie. Powodem powstawania plam jest nadmierne odkładanie się melaniny w skórze. Na powstawanie przebarwień mają wpływ składniki hormonalne i dziedziczne, a też długie przebywanie na słońcu.

Wizerunek własnej skóry w sporej części zależy jest od higienicznego trybu życia, regularnych odwiedzin w gabinecie kosmetycznym i właściwego doboru kosmetyków. Od niedawna pokazały się nowatorskie możliwości, które polegają na wdrożeniu zabiegów kosmetycznych za pomocą laser. Laserowe odmładzanie zapewnia błyskawiczne wyniki, bez konieczności oddawania się działaniom chirurgicznym. Działanie lasera zapewnia pożądany skutek, jeśli po zabiegu będziemy używać odpowiednich kosmetyków i pozbędziemy się szkodliwych nawyków. Zabiegi odmładzające można wykonać nie tylko skórę twarzy, ale także brzucha, ud, lub piersi.
Laser frakcyjny Warszawa jest urządzeniem jakie umożliwia realizowanie zabiegów laserowego odmładzania skóry, eliminowania wad i przywrócenia jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Rezultaty takiej terapii są długofalowe, w sytuacji odnowy skóry widoczne nawet po paru latach od zabiegu, a w sytuacji szram praktycznie stałe.

Hit medycyny estetycznej

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Efekty zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego (Warszawa) są błyskawiczne, a efekt przedsięwzięcia zwiększa się wraz z upływem czasu na skutek aktywowania głębszych pokładów cery do tworzenia nowego kolagenu. Pozyskanie pełnego rezultatu wymaga przeprowadzenia minimalnie 2 zabiegów, wykonywanych w przerwach 6 -8 tygodniowych.
Laserowe odmładzanie jest nie tylko efektywne ale i pewne.

Jest możliwość używać naświetlanie punktowe, bądź na większą powierzchnię. Efektem medycznego wpływu promieniowania laserowego jest poprawa ukrwienia i odżywienia cery, wzrost liczby włókien kolagenowych i elastycznych, wyższe wchłanianie wilgoci, usuwanie przebarwień. Dzięki tym zabiegom skóra jest sprężysta, jędrna, lepiej nawilżona, nikną bądź bledną plamy i przebarwienia, zamykają się pory, łagodnieje rogowacenie.