Co koniecznie musi znaleźć się w kobiecej torebce?

Złośliwi twierdzą, że można w niej odnaleźć wszystko, poczynając od wkrętaka aż po gaz pieprzowy. Jednak każda dama wie, iż nic nie znalazło się w niej bez potrzeby. Tak wyekwipowane bywają damskie torebki oraz plecaki damskie. W poniższym artykule podpowiemy paniom, co jeszcze nieodzownie powinny mieć zawsze z sobą.

odwiedź witrynę

Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz przedmiotów oczywistych jak: portmonetka, dowód osobisty, smartfon, w damskiej torebce zabraknąć nie może; pomadki – rzecz jasna w najmodniejszym odcieniu. To właśnie szminki i błyszczyki powodują, iż każda kobieta może wyróżnić się z tłumu. Pociągnięte pomadką usta pomogą także podnieść pewność siebie, mało tego gros produkowanych obecnie szminek nawilża, szczotka bądź grzebień – by w każdych warunkach móc przyczesać czupurne kędziorki i wyglądać schludnie, pieniądze – jakie się mogą przydać na dowolne nieprzewidziane wydatki (np. na taksówkę lub inne nieprzewidziane wydatki

Gotówka, nie karta debetowa, sprawdzi się tutaj najlepiej, podpaski albo tampony – nawet jeżeli o naszym cyklu menstruacyjnym wszystko wiemy, i może wydawać nam się że Matka Natura nie może nas niczym zdziwić, warto myśleć o schowaniu do torebeczki tamponu bądź podpaski. Nie zajmują dużo przestrzeni, lekarstwa przeciwbólowe – bólu najczęściej przewidzieć nie można. Ale warto być na niego przygotowaną. Dobrze jest posiadać przy sobie coś, co wspomoże nas podczas bólu głowy, chusteczki nawilżane – dobrze jest posiadać ich małe opakowanie w torebce.

Jeżeli po zapoznaniu się z tym tekstem sądzisz, że warto byłoby bardziej poznać to zagadnienie, to dodatkowo zerknij tutaj akcesoria dla konia.

Mogą przydać się np. do zmycia make-upu, a nawet mogą zastąpić papier toaletowy lub oczyścić nasze buciki.

Pokrowiec

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
To taka mała rzecz do zadań specjalnych, pończochy – w razie niespodziewanego „oczka” w drodze na rozmowę w sprawie pracy nie popadniemy w histerię, parasol – czasami przydaje się nawet pomimo optymistycznych prognoz pogodynki w telewizji, okulary okulary ochronne damskie wrocław przeciwsłoneczne – które ochronią nasze oczy przed szkodliwymi promieniami . W handlu dostępne są gustowne pokrowce damskie, które ochronią szkła przed rozbiciem, kontakt w razie wypadku – najlepiej na osobnej kartce, schowany w portmonetce (sprawdź). Oprócz danych osoby, jaką trzeba zawiadomić gdy nam coś się przydarzy, dobrze jest zanotować także swą grupę krwi. W sytuacji kryzysowej na wagę złota może być każda minuta.