Bezpieczny botoks w rękach kompetentnego specjalisty

W dzisiejszych czasach wygląd ma duże znaczenie, tak jak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wielkie zapotrzebowanie na odmładzanie czyni, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze rozwiązania na odmłodzenie ciała. Jednym z najpopularniejszych są zastrzyki z botoksu.

Botox

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks czyni, że rysy stają się subtelne, a twarz wygląda parę lat młodziej. Wstrzykiwanie botoksu zapewnia momentalny efekt, lecz trzeba liczyć się z możliwością utrudnień. Botoks Warszawa w dłoniach doświadczonego specjalisty jest pewny. Aplikuje się go w niedużych wielkościach, działa miejscowo, nie jest wchłaniany przez ustrój, a po paru miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeśli zabiegi na procesy starzenia robi się w prestiżowym gabinecie, nie powinno się się kłopotać o efekty uboczne, ani o późniejszą mimikę. Wypada jednak mieć na uwadze, że botoks to substancja toksyczna i należy to robić u sprawdzonego znawcy. Injekcje z botoksu to broń w walce ze zwiotczeniem, lecz niestety jest to dość kosztowna metoda. botoks wrocław cena jest zależna od porcji zużytkowanej toksyny, na przykład zastrzyk w okolice kurzych łapek kosztuje mniej więcej 800-900 zł, a zabiegi na czoło, między brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na zmarszczki nie są tanie, ale zapewniają fenomenalne efekty. Botoks Warszawa to jedna z najmocniejszym zwykłych toksyn, jaka w niedużych porcjach może być aplikowana w neurologii, dermatologii i medycynie estetycznej. Wstrzykiwanie botoksu pomaga w mniej inwazyjny sposób aniżeli operacje plastyczne wygładzające istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna wykorzystuje się je także do uniesienia opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Zupełną nowością jest używany botoks do leczenia zmarszczek na szyi, oraz kształtowania biustu. Przed zabiegiem nie są konieczne żadne procedury. Wystarczy skrupulatny wywiad lekarski uskuteczniony na początku wizyty. Więcej na

Należy poinformować lekarza o wszelkich zażywanych środkach farmaceutycznych. Zdecydowanym przeciwwskazaniem do operacji jest czas ciąży i karmienia piersią.