Kobiece torby kryją w swych przepastnych wnętrzach wiele tych szczególnie niezbędnych i tych w ogóle niepotrzebnych rekwizytów

Elegantki lubią mieć przy sobie wszystkie przedmioty, których często używają. Asortyment posiadanych aktywów jest uzależniony od charakteru trzydziestolatki, a czasem od zawodu, który wykonuje.

elegancka kobieta

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

W wyniku tego kobiece torby są aż po zapięcia wypełnione zarówno tuszami do rzęs, jak i nawet śrubokrętami (tego typu sprzęty będą w każdym przypadku miały na podorędziu kobiety zatrudnione w branży informatycznej). Całkowicie inne artykuły znajdziemy w podręcznej torbie np. zobacz ofertę bizneswomen, która właśnie spieszy się na bardzo ważne spotkanie zorganizowane w mieście stołecznym.

Aktówki damskie pozostają najlepszymi torebkami, jakie wypada zabrać ze sobą na business meeting. Są one tak zaprojektowane, żeby pomieścić większą liczbę zaświadczeń i uchronić je przed pognieceniem. Dzięki przegródkom możliwe jest sensowne rozdzielenie poszczególnych kartek bądź skoroszytów, co niezwykle upraszcza ich wyciąganie w trakcie spotkania biznesowego.

Trwałe aktówki damskie bywają najczęściej wykonane ze skóry naturalnej. Wyłącznie taki surowiec gwarantuje długi czas użytkowania torebki, możliwe defekty zawsze można reklamować. Zresztą oszczędzanie w sprawach biznesowych staje się raczej mało korzystne. Jeżeli na spotkaniu pojawia się też inne panie, to od razu spostrzegą bubel. I najprawdopodobniej postawią sobie pytanie, czy tak reprezentowana firma będzie doskonałym partnerem w biznesie.

Aktówki damskie, nawet te zabierane na istotne spotkania z kontrahentami, nigdy nie są samodzielnym elementem kobiecego wizerunku. Każda przełożona dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że nawet do skromnie wyglądającej aktówki trzeba dobrać odpowiednie dodatki. Najbezpieczniejszym odcieniem bywa czerń, która notabene, pasuje przecież do każdej garsonki.

sprawdź teraz

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Ciemna barwa torebki doskonale będzie się harmonizować z czółenkami w tym samym kolorze – ważny bywa fakt, aby na spotkania biznesowe nie zakładać szpilek, czyli butów na wysokim i cienkim obcasie. Jeżeli narada odbywa się w letnich miesiącach, to nawet w czasie potężnych upałów nie wolno zapomnieć o obligatoryjnych rajstopach. O biurowym dress code można byłoby długo rozprawiać, w tym momencie istotne jest to, że aktówka wypełniona drukami i pozostałymi dokumentami, staje się swego rodzaju atrybutem każdej dyrektorki.