Zatrzymać młodą skórę

W idealnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na wypoczynek i uprawianie sportu. Twoje ciało wygląda wspaniale. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Niestety, zwykle bywa, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. W związku z tym warto z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, toteż wszyscy chcemy mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale także zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze dokonania w odmładzaniu twarzy i ciała, daje nam w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna. Zabiegi, które polegają na poprawie gęstości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom atrakcyjny wygląd, to jeszcze chronią ich przed przedwczesnym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Większość pacjentów nie jest w stanie pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po zabiegu chirurgicznym. Wówczas jedynym wskazanym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

Jeśli szukasz innych informacji na omawiany wątek, to również rzuć okiem na (http://rehab-terapia.pl/oferta/leczenie-wypalenia-zawodowego/) analogiczne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Laserem napinamy skórę, i wyrównujemy koloryt skóry.Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy tudzież widoczne pory, nareszcie przestaną nam spędzać sen z powiek (ważny link na

* Bezpośrednio po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk.
* W trakcie 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk.
* Kilka dni po zabiegu występuje drobne złuszczenie naskórka.
*Wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Wskazane jest unikanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni oraz unikanie słońca przez ok 30 dni po zabiegu.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego

Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nie mamy wpływu na mijający czas. Natomiast zewnętrzne oznaki starzenia możemy wyraźnie opóźnić. Tempo życia wyklucza rekonwalescencję pozabiegową i da się zauważyć, iż przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, powtarzanych nawet co 1,5 roku, które nie wiążą się z dłuższą rekonwalescencją niż 3-5 dni. Popyt na usługi medycyny estetycznej nie minie, a będzie wręcz odwrotnie. I nie powinno to nikogo dziwić – każdy pragnie być ładny, młody i bogaty. Nie ma w tym nic złego.