Zostawiła Ciebie, a Ty nie masz pojęcia z jakiej przyczyny?

Każda kobieta posiada własne potrzeby, o których wielu mężczyźni wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jako kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jak wielkim są błędzie dowiadują się, kiedy zaniedbana pani od nich odchodzi.

Okej, wiadomo, że każda kobieta chciałaby być jak przepięky kwiat, toteż przeto chodzi na zakupy, by kupić nowiutką strój. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której wielce ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była bardzo szykowna (sukienka typu mała czarna). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twym smaku, za to kiedyś kupiła sukienkę wieczorową, a twoi kumple (męska część) oniemiała z euforii (sukienki sportowe). Byłeś dumny, jak z ładnie porządnego kwiatu. Wydawało ci się, że jest wam cudownie, tak więc, czemu od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

odgadnął, jak wiele razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Opowiadała tobie o czymś, co było dla niej ważne, a ty przytakiwałeś, ale potem, kiedy powracała do tego tematu to jakbyś urwał się z choinki. Jaki to jest sygnał dla kobiety, jak myślisz? Iż jej nie honorujesz, nie obchodzą ciebie jej hobby a także pasje, uważasz ją jak wizytówkę, z którą można się pokazać. Nie spostrzegasz w niej charakteru.

Kiedy rozpoczniesz interesować się dokładniej dojdziesz do kolejnego wniosku: nie byłeś wystarczająco dojrzały. Co gorsza przez myśl ci nie przeszło, że pragnęła mieć z tobą dziecko, nie odczułeś tego.

Warto sprawdzić następujący link (http://www.wonia.pl/), by poza tym dowiedzieć się czegoś interesującego na ten temat, więc kliknij tu i przeczytaj inne teksty.

W zamian sam zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś kandydatem na ojca. To może brutalne, ale w pewnym wieku należy się trochę zreorganizować i wydorośleć, lecz ty o tym nie pamiętałeś.

Do takich wniosków dobrnąłeś. Czy są inne? Pewnie tak, ale przyjdą one, ci do głowy później. Na razie możesz jednak pokazać jej, że to pojmujesz, iż wszystko mogłoby być jak kiedyś, oczywiście, jeśli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już nieciekawą położenie. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.