Jakiego typu prezenty wręczamy facetom, którzy pozostają drodzy naszemu sercu

Gdy nieuchronnie i dużymi krokami zbliżają się urodziny ukochanego faceta lub tejże osobie trzeba podarować prezent z okazji gwiazdki bądź tak dla przekory nawet na Dzień Dziecka, to wybór odpowiedniego przedmiotu wcale nie jest tak łatwy, jak moglibyśmy twierdzić po spojrzeniu na uginające się regały sklepowe.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu wybór nie jest dobrze przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak usatysfakcjonowana, jak pragnąłby ofiarodawca. Na szczęście w naszej człowieczej świadomości istnieje pewien niezapisany spis towarów, które można podarować właściwie na każdą okazję, ale nie zapominajmy o tym, że nie zawsze bywa on najlepszym rozwiązaniem. Wart pamiętać o tym, że mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie wszystkim mogą się spodobać.

Z paniami rzecz wydaje się być w miarę nieskomplikowana.

Zbliżone informacje znajdują się tutaj – więcej zobaczysz na stronie (https://baborinstytutwroclaw.pl/peeling-kawitacyjny/), którą również warto odwiedzić. Oczywiście jeżeli taka problematyka jest według Ciebie warta zainteresowania.

Najczęściej faceci obdarowują swoje ukochane bukietem tulipanów i tego rodzaju prezent zawsze jest na miejscu i nie budzi żadnych kontrowersji lub niesłusznych domysłów. Z kolei w przypadku facetów rzecz nie jest już tak łatwa, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej szefowej… opakowanie perfum tom ford black orchid lub czegoś podobnego.

Bądź co bądź, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na podarunek. Chociaż i tutaj nie zawsze dobrze trafimy w gusta jubilata. Pewnym wyjściem z rzeczonej sytuacji może być zakup markowych zapachów, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 200 złotych właściwie zawsze jest opłacalny – wystarczy, że mężczyzna zweryfikuje cenę w internecie lub w drogerii, a z pewnością będzie pragnął używać tak luksusowego nabytku. Zresztą sami wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że markowe wyroby, czyli te z górnej półki, to całkiem inna bajka niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre panie najzwyczajniej w świecie pytają wprost swoich mężczyzn o to, co chcieliby otrzymać w ramach upominku. W dobrym guście pozostaje kupowanie produktów, które będą potem służyły jedynie jubilatowi. I być może z tej przyczyny dużą popularnością cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze bywają potrzebne i stuprocentowo będą noszone na jedną parę stóp. Jednakże panowie tego elementu ubrania raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, fantastyczny prezent. Mogą zażyczyć sobie na przykład zapachu firmy tom ford black orchid, a w takim razie kobiety powinny o tym fakcie zostać powiadomione odpowiednio wcześniej – w końcu na taki podarunek trzeba odłożyć nieco więcej grosza.