Piękną być

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz to bardziej trendy. Wargi to jeden z najistotniejszych elementów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie wydatne wargi są uważane za bardziej atrakcyjne i ponętne. Zabieg zwiększania ust trwa prawie 30 minut, jest nieomal bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

kriolipoliza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dzisiaj na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który koryguje sprężystość tkanek – . Zabieg powiększenia warg kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek wokół ust i powiększa usta. Koryguje kontur ust i profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza nieco bruzdy oraz zmarszczki, ujmuje też nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie szykować oraz nie są wymagane nadzwyczajne badania, chociaż lekarz może wymagać ich wykonania, gdy uzna, że to stosowne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu przeciwbólowego.

Zabieg trwa kilkanaście minut, umożliwia przeprowadzenie dostrzegalnej korekty ust. Wynik jest niestety tymczasowy i utrzymywać się będzie ok. pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka konieczność kolejnego zabiegu na modelowanie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Określony jest do kształtowania sylwetki, lecz nie w celach pozbycia się otyłości. Przez terapię miejscowego chłodzenia redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej – brzuch, kolana, boki tułowia. Kriolipoliza to zjawisko niszczenia komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez sprecyzowany czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddana chłodzeniu bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po około 3 miesiącach.

Okres ten wypływa z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się przez ok.sprawdź wyposażenie siłowni wyposażenie siłowni6 miesięcy, a włączając składnik dietetyczny trwale. Widoczne rezultaty po zabiegu są zależne od rozległości a także stanu tkanki poddawanej schładzaniu. Pacjenci chcący ponowić zabieg w celu podtrzymania a także zwiększenia efektu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 % z nich dostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, zmiany na skórze.