Zakupoholizm w ojcowskim wydaniu, czyli czego, z wyjątkiem elektronarzędzi czy części samochodowych, panowie szukają w wirtualnych sklepach

Przywykło się twierdzić, że to kobiety są wielkimi wielbicielkami wszelakiego typu zakupów, tak tych tradycyjnie pojętych, jak i tych wirtualnych. Tymczasem nie wolno zapominać o mężczyznach, którzy także nie pozostają w tyle za małżonkami. Jeśliby dokładnie wziąć pod lupę wydatki obojga, to niewykluczone, że reprezentanci tzw. płci brzydkiej przodują w wydawaniu pensji. A w XXI wieku naprawdę niełatwo się powstrzymać, bo asortyment produktów proponowany przez sprzedawców jest potężny.

Zakupy

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy online stają się trendy. Dzięki zamieszczonym fotografiom każdy potencjalny kupujący może oglądną interesujący go artykuł i już na wstępie zweryfikować, czy warto go zamówić. W większości przypadków to małżonkowie biorą na siebie ciężar utrzymania żony i dzieci, więc mają mniej czasu na chodzenie po hipermarketach i sporo rzeczy nabywają w internecie.

Miałeś możliwość przeczytać tu dużo niebanalnych artykułów, czyż nie? Równie kolejna strona (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/) oczekuje na Ciebie pod podanym linkiem, a tam sporo szczegółów.

I w żadnym razie nie kupują tylko elektronarzędzi czy części do samochodu – panowie zakupują także klapki męskie, bokserki, a czasem też trochę bardziej wstydliwe rzeczy, czyli np. pigułki na… potencję. Tu troszkę więcej: .

Słowo zakupoholizm może wywoływać mało przyjemne skojarzenia, gdyż zwyczajowo będziemy go zestawiać z alkoholizmem lub pracoholizmem. Tymczasem we wspomnianym przypadku możemy doszukać się trochę bardziej pozytywnych konotacji. Jeśli facetowi bardzo zależy na produkcie konkretnej marki, a w tradycyjnym sklepie trudno go zdobyć, to pozostaje załączyć komputer i zacząć poszukiwania w sieci. Tutaj rewelacyjnej jakości klapki męskie crocs są dostępne w wielu wzorach, rozmiarach oraz odcieniach. A czy to zachowanie nazwiemy zakupoholizmem? Pozostawiamy to czytelnikom do własnej interpretacji. Zobacz ciekawe wpisy o tym: polecane klapki meskie crocs.

Mężczyzn, a zwłaszcza ojców, nie warto posądzać o egoistyczną postawę. Opiekuńczy rodzice będą chcieli zaimponować swoim dzieciom i zamówią dla nich zarówno klapki dziecięce, jak i kapitalne zabawki cenionych producentów. A skądinąd, jak wiemy, liczą się zarówno potrzeby ciała, jak i pragnienia albo nawet całkowicie zwariowane fanaberie.

galeria handlowa

Autor: Jim, the Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego ojcowie najbardziej przebojowych, a równocześnie uwielbiających sporty wodne nastolatków, zechcą na pewno zafundować coś specjalnego. Dla takich osób kitesurfing będzie z pewnością doskonałym pomysłem na wypełnienie wolnego czasu. A wejściówki na zajęcia najlepiej oczywiście zakupić w sieci.