Chcesz się dobrze ubierać? Inwestuj w klasyki!

Moda bezustannie ewoluuje. Zauważa to nawet modowy laik. Znajdziemy jednak takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są modne, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszych trendów. Przedstawiamy kilka ponadczasowych części garderoby, które warto mieć w szafie.

Za bazę niech nam posłużą markowe dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dobrać odpowiedniego modelu. Co więcej, są to spodnie, które w połączeniu z obcasami lub eleganckimi balerinami i białą koszulą, mają też swoje formalne oblicze. Wygodne, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Szczególnie koszulki męskie przestały być jedynie częścią garderoby, a zaczęły być poniekąd billboardami. Za pomocą T-shirtów ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem wyrażając swą indywidualność, manifestują swoje poglądy oraz zainteresowania. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam w danej chwili „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to kolejny podstawa w szafie osób interesujących się modą. Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać ją w swej garderobie, ponieważ nie zawiedzie nas nigdy. Odnajdzie się w każdych okolicznościach.

Jeżeli masz ochotę zdobyć zbliżone dane na omawiany temat to odkryj więcej tutaj (https://silverbox24.pl/tagi/wykrojnik-wysuwane/), gdyż odnajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na omawiany wątek.

Ma tego świadomość ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Brytyjska modelka kocha bawić się modą więc w jej szafie oprócz szpilek stoją kalosze Huntery, które nosi z niezwykłą gracją i prezentuje się w nich zjawiskowo – fajne okazje.


Te hippisowskie, solidne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych oraz bulwarach polskich miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami idealnie spisują się nawet zimą. Nie dziwi więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w świetnych kolorach cieszą się wielką sławą i posiadają tak wielu zwolenników.