Pójdź Do ślubu we własnym stylu i zrób świetne wrażenie.

Osoby, które mają właśnie zamiar wyjść za mąż a nie lubią konwenansów mogą aktualnie cieszyć się z nowych trendów. Moda ślubna staje coraz mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę na ślub można dziś włożyć praktycznie wszystko, rzecz jasna w granicach rozsądku. Panny młode jednakże nie są skazane na wkładanie ciężkich sukien czy długich welonów. Dawniej welon był symbolem czystości.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Nie da się ukryć, że tradycja ta uległa zatarciu, a również i sama symbolika przestała mieć wielkie znaczenie, bo panna młoda aktualnie welonu po prostu nie musi wkładać, jeśli tylko nie czuje się najlepiej w takiej części garderoby. Oczywiście tez nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać wielki, dekorowany welon – wszystko zależy od stylu panny młodej. Tak samo sukienka może być pełna falbanek i zdobień, a również może być całkiem minimalistyczna i pozbawiona jakichkolwiek ozdobników.

Takie samo liberalizowanie trendów dominuje w doborze barw. Kiedyś dobierało się symetrycznie barwy Pana i Pani Młodych. Ponadto raczej nie stawiano na mocno nasycone odcienie. Aktualnie można bez wahania do sukni ślubnej założyć zielone buty na obcasie czy kolorową odzież wierzchnią.Tak czy inaczej tego rodzaju rozluźnienie nie oznacza całkowitego braku barier. Teoretycznie możesz założyć co chcesz, miej jednak na uwadze, że moda ślubna(tutaj strona) nie ma wpływu na Twoją urodę.

I właśnie dlatego indywidualnie powinnaś narzucić sobie pewne granice – pannom szczupłym i grubszym będzie dobrze w innych ubraniach. Podobny sąd można sformułować na temat kobiet o różnym wzroście. Na przykład wielkie dodatki mogą jeszcze „pomniejszyć” drobną pannę młodą, dlatego w takim wypadku lepiej z nich zrezygnować. Innym limitem są zaproszeni goście. Moda ślubna nie służy temu, by kogokolwiek urazić i z pewnością też wolałabyś tego uniknąć.

Pod tym linkiem jest jeszcze inna strona prezentująca tę tematykę. Przeczytaj także podobny świetny serwis na opisywany temat. On też jest godny polecenia.

Z tego powodu być może lepiej powstrzymać się nieco przykładowo od zbyt śmiałych stylizacji.