Eleganckie skórzane torebki, które będą zawsze modne

Zwykło się mówić, że damska torebka nie posiada dna. Klucze, tusz do rzęs czy najnowsza powieść ulubionego autora – to tylko nieliczne przykłady. Jednak żeby dobrze pełniła swe zadanie, powinna być uszyta z porządnego, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i zwykle decyduje o jej jakości. Dlatego właśnie panie tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to podstawa w szafie kobiet interesujących się modą. Elegancka, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Warto skusić się na ich zakup, gdyż nie zawiodą nas nigdy. Podkreślmy, iż interesujące ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tu więcej: polecane portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko funkcjonalny, lecz też modny dodatek dopełniający stylizację. Można ją łączyć dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej drapieżny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeżeli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić torebkę z rurkami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem i ciężkimi butami. W zapomnienie odeszła już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), w związku z tym strój jest o wiele ciekawszy.Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek pasują jedynie kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na spotkanie biznesowe, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej ponadczasowa i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, albowiem torebki ze skóry naturalnej od dawna stanowiły klasyczny element garderoby i nic nie zapowiada, by któregoś dnia sytuacja ta uległa zmianie.