Każdy ma inne oblicza doskonałości

Robimy, co możemy, aby podobać się sobie i mężczyznom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, dlatego staramy się poprawić swą urodę, a szczególnie uwypuklić pozytywy i zakamuflować wady.
Jak pan zauważa damę po raz pierwszy, zwłaszcza z daleka, w pierwszej kolejności zwraca wzrok na jej sylwetkę. Najbardziej podoba się sylwetka w kształcie klepsydry, z wyrazistą kibicią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości cywilizacji czysta, zdrowa skóra bez wyprysków i znamion bywa objawem zdrowia i świadczy o atrakcyjności i pięknie, a idealnie symetryczna niewieścia buzia świadczy o zdrowiu fizycznym. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, toteż panowie bez wątpienia zwracają na nie wielką uwagę.

Nie jest tajemnicą, że facetom w największym stopniu podobają się wargi pełne, koralowe i delikatne. Wielkie i jędrne usta odejmują lat, a pomarszczone, zapuszczone i wąskie bardzo postarzają. Im są większe i więcej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje także przekonanie, że panie o wąskich ustach są chłodne. Sprawdź makijażowe triki: to co mnie zainspirowało.

W oczach panów urody nadają włosy. Jeśli są gęste i lśniące, powiadają panu, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie ożywiony sposób życia. Poza tym jedwabne i długie włosy gustem mężczyzn zaświadczają o niewieściej urodzie. Panowie długie włosy postrzegają jako podkreślenie niewieściego uroku. Z kolei przykrótkie włosy, mówią o trudnych przeżyciach życiowych i emocjonalnych. Panowie częściej podrywają blondynki, bo jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to słodka i przyjacielska osoba.

Facet, który czuje kobiecy zapach, umie wysnuć na jej temat więcej wniosków niż dostrzegasz. Mężczyźni najbardziej doceniają, jak niewiasty kropią się perfumami, które od nich dostały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to sprawa względna. Dla jednego osobnika piękna pani znaczy zupełnie coś innego niż u drugiego. Wielu facetów jednakże jako urodę zauważają wizerunek zewnętrzny, ale uroda to także usposobienie. Mądrość, uprzejmość, przyjazny stosunek do różnych ludzi i opiekuńczość, to cechy urody, jakie nagrodzą każdą kobietę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – polecane korektory do twarzy.