Płeć piękna i mężczyzna – dwa odmienne światy

Faceci są z planety Mars, Panie z Wenus, tę przecież prostą myślą należy zsumować wspólne relacje między mężczyznami i kobietami.

Nieważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie potrafimy dojść do porozumienia, zawsze zostaje jakaś kość kości prasowane niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego pojmowania. Jeśli tak ciężko nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch odmiennych wymiarów.

Para nad morzem

Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładów na to jest mnóstwo. Facet nigdy przykładowo nie zrozumie uwielbienia kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi statystyczny gość? Calutką szafę ubrań, codziennie inny zestaw, ale w pojęciu kobiety to niewystarczająco, to nic w porównaniu do tego, co powinna mieć. Z drugiej strony, kobieta, która przychodzi uradowana z zakupów prezentuje swoje zdobycze swojemu partnerowi.

Zdobyła w końcu tę najnowszą sukienkę kopertową, jaką chciała nabyć od

Para idąca brzegiem morza

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

dawna, jednocześnie sukienka koszulowa była za droga, lecz pomyśli nad jej zakupem (sukienka kopertowa). Miast tego zdecydowała się na dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie letnie kreacje, [bo w końcu zrobiło się (sukienki letnie). Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to jedynie pozory, bo dalej myślisz, po co jej te kolejne sukienki? Oczywiście, pragniesz, żeby ślicznie wyglądała, ale posiada już tak dużo tych fatałaszków, że aż to niemożliwe.

Okoliczność w inną stronę. Ona nie umie zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Oczywiście, dla niej to kilkunastu podnieconych facetów zebrało się w jednym miejscu, by pobiegać za piłką. Wiadomo dla niej to, nie do zrozumienia, a co najgorsze ci faceci zachowują się jak niewychowane gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Fukają na siebie, atakują, kopią się po nogach tak, jakby pragnęli się nawzajem pozabijać, zwykła paranoja. Ciebie denerwuje to, że nie potrafisz ją namówić, żeby poszła na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie powiedziała, że wychodzi, bo od dopingu ją głowa bolała. Od tamtej pory ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. Zostają ci koledzy i imprezy po meczu, których też oczywiście nie toleruje.

Wiedz, że nasze odnośniki (https://www.pralnia-warszawianka.pl/pranie-na-telefon) prowadzą tylko do najbardziej ciekawych stron, na których znajdziesz tylko użyteczne wiadomości.

A rano, kiedy wstajesz po takiej imprezie ona już jest po zakupach, pokazuje nowe suknie jakby tobie na złość. No i jak tu się porozumieć.