Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać oraz jakie kosmetyki stosować, aby dobrze się prezentowała?

Odpowiednio przystrzyżony zarost może być bardzo męski jak również atrakcyjny. Coraz częściej panowie decydują się na dłuższą brodę, nierzadko w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, iż wyglądają dostojniej oraz niezwykle męsko. Ta część naszej twarzy niekiedy wymaga specjalnej pielęgnacji.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej wybieranym sposobem na usuwanie zarostu są maszynki jednorazowe. Takie rozwiązanie nie zawsze jednak sprawdza się, kiedy mamy dłuższą brodę lub potrzebujemy precyzyjnego golenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla panów mających brodę będzie golarka z trymerem, dzięki której skrócą w odpowiedni sposób zarost, kiedy nadejdzie taka potrzeba. Niezwykle przydatne mogą być również ostre nożyczki, którymi możemy przyciąć niepożądane kosmyki.

Zamieszczony się w podobnym serwisie wpis na pewno też Cię zainteresuje – to ważny link (https://theomarvee.com/content/4-kontakt) mówiący o omawianej sprawie.

Jeśli nasz zarost po części wymaga całkowitego wygolenia dobrze jest nabyć pędzel do golenia Zestaw (sprawdź na tej stronie), którego składnikami są pędzel i krem do golenia mogą sprawić, że nawet najtwardszy zarost nie sprawi nam problemu. Najlepiej zainwestować w produkt z dobrego włosia przykładowo pędzel Badger, by nie podrażniać skóry.

Przed podjęciem decyzji o zapuszczaniu brody powinniśmy dobrać ją do kształtu swojej twarzy. Nie każdy będzie dobrze wyglądał przykładowo z trzydniowym zarostem czy też kozią bródką. O brodę, identycznie jak o włosy na głowie trzeba zadbać, używając odpowiednich kosmetyków. Kosmetyki do brody to przykładowo woski tudzież olejki albo balsamy . Woskiem można nadać wymarzony kształt, na przykład naszym wąsom, aby były odrobinę podkręconeoraz zachowały swój kształt przez długi czas. Olejki tudzież balsamy służą do delikatnego nabłyszczania włosów, by prezentowały się jeszcze lepiej. Szukając tego rodzaju produktów do pielęgnacji zarostu powinniśmy wybierać firmy, które specjalizują się przede wszystkim w kosmetykach dla panów.

pianka do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbana a także męska broda może oczarować zarówno mężczyzn jak również kobiety. Warto jednak odpowiednio dopasować ją do kształtu twarzy oraz dbać o nią, aby zachowywała zadany kształt. Dzięki dobrej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się idealnym tudzież niezwykle eleganckim wyglądem w każdym momencie, właśnie dzięki brodzie.