Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w atrakcyjnych cenach w stolicy.

Gabinet kosmetyczny w stolicy poleca dwa zabiegi w rabatowych cenach – laserowe odmładzanie twarzy i mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i równoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów opierają się na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser wspaniale radzi sobie ze zmarszczkami, bliznami czy rozstępami. Wszystkie te objawy można zniwelować, uzyskując doskonały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji – pacjent potrzebuje maksymalnie kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w następujący sposób – w zależności od wskazań – lekarz, wykonujący zabieg dobiera stosowny zakres długości fal laserowych.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg wykonuje się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się subtelne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze tolerowane przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszej serii zabiegu, jednak niekiedy dla uzyskania lepszego wyniku wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Objawy uboczne pojawiają się bardzo rzadko. Najczęściej obserwuje się nieznaczny efekt pieczenia podczas zabiegu, który utrzymuje się do dwóch godzin po zabiegu. Może też wystąpić nieznaczny obrzęk miejsca poddanego zabiegowi. Jest to standardowa reakcja organizmu na stymulacje termiczną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry trwa przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w subtelniej formie do 4 tygodni. W czasie gojenia powstają drobne strupki, które przy stosownej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu zabiegu na skórę nakładamy krem nawilżający z substancją p/bakteryjną. Bardzo ważne jest unikanie opalania miejsc poddanych terapii przez minimum pół roku oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Czas gojenia oraz nasilenie objawów po zabiegu zależy od użytej energii lasera oraz wrażliwości skóry.

Jeśli masz zamiar zgłębić ten temat dokładniej i chcesz przestudiować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w ofercie (https://filtrynakran.pl/pl/c/SZKLO-DO-WODY/30) wpisu, który przeczytasz tutaj.

Po terapii każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla pacjentów, pragnących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym jaki i pełni wiele funkcji. W czasie codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania, lecz przed wieloetapowymi intensywnymi zabiegami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej skutecznych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa podobnie do peelingu mechanicznego. Nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale też pobudza procesy regeneracyjne.