W jakich sklepach znajdziemy modne ciuchy dla panów w w większych rozmiarach?

Trudno jest zgodnie z modą wystylizować panów o większych rozmiarach. Na szczęście ciuchyprzeznaczoną dla nich znajdziemy nie jedynie w szmateksach, ale i w wirtualnych sklepach. Dawno przeminęły już czasy, gdy panowie noszący duże rozmiary byli zdani na brzydkie „namioty” i „wory”.

Koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś już rozumiemy, że wcale nie nie wysmuklają optycznie sylwetki, a wręcz działają z przeciwnym skutkiem. Co więcej, ludzie o dużych rozmiarach chcą ubierać modne ciuchy, a coraz więcej agencji modelingu proponuje współpracę modelkom „plus size”. Funkcjonuje to nie tylko w wypadku kobiet. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce internetowej frazy „odzież męska duże rozmiary warszawa”, by przekonać się, że są dostępne w różnych wzorach i fasonach. Które najlepiej wybrać?

W przypadku sporej wagi warto postawić na najbezpieczniejsze wersje. Warto wybrać jednokolorowe koszule i T-shirty oraz luźne dresy. Najlepiej unikać kontrastach połączeń i dużych geometrycznych wzorów. Wyjątkowo bezlitosne dla figury są poprzeczne paski.

Ciuchy męskie w większych rozmiarówkach znajdziemy w specjalnych sklepach, popularnych lumpeksach lub sklepach online. Coraz więcej sieciówek sprzedaje również linie XXL. Poszukując sklepu online, wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę sekwencje „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, lub„duże koszule męskie”. Uzyskamy wykaz linków do sklepów online, które zajmują się dystrybucją odzieży w większych rozmiarach.

Korzystanie z ich usług ma wiele zalet. Proponują szeroką skalę wyboru, a nie jedynie brzydkie, bezkształtne worki. Koszty przesyłki zazwyczaj nie są zbyt wysokie, a sklepy wirtualne także obowiązuje konieczność akceptacji ewentualnego zwrotu zakupionego towaru. Bardzo często takie sklepy podpowiadają też, jak połączyć sprzedawane na ich portalach ubrania. Na swoim blogu prezentują propozycje stylizacji i umieszczają fotografie. Warto skorzystać z takiej możliwości inspiracji, bo moda nie jest domeną wyłącznie szczupłych kobiet!