Depilacja laserem – przełom w dziedzinie kosmetologii. Elementarne informacje, jakie należy poznać

Ładny wizerunek jest najważniejszym czynnikiem, który nakłania sporo pań do zastosowania zabiegów mających usunąć zbędne owłosienie z ciała. Powodem takich problemów najczęściej jest nadmiar męskich hormonów.

Depilacja laserowa bikini zalicza się do przywołanych zabiegów. Polega na trwałym zlikwidowaniu włosów. Laser, jaki jest zastosowany wchodzi w mieszek włosowy, dzięki temu cebulka nie odrasta i usuwa wzrost zbędnego owłosienia. Żeby zabieg był efektywny, powiela się go kilkukrotnie, ponieważ niektóre okolice potrzebują kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest pewny, niemniej powinien być przygotowany przez specjalistę z właściwym urządzeniem. Ważną sprawą jest, aby przed zabiegiem nie opalać się, a po depilacji nie eksponować ciała na promienie słońca czy solarium sprzęt do solarium przez miesiąc. Kluczową uwagą jest fakt, iż panie chodzące systematycznie na solarium nie mogą stosować takiej depilacji. Wiele kobiet obawia się omawianej depilacji z powodu bólu. Jest to rzecz bardzo indywidualna.

Autor: DER-MED

Jedne osoby mówią, że jest zupełnie bezbolesna, zaś pozostałe bardzo źle reagują na depilację. Każdy ma różny limit bólowy i inne unerwienie skóry, dlatego nie należy zrażać się tymi informacjami. Niektóre kobiety skarżą się na zarumienienia czy przebarwienia na cerze po użyciu depilacji laserowej. Zatem wspomniane doznania są czymś naturalnym i po paru tygodniach – w przypadku niezwykle wrażliwej cery – przemijają. Trzeba mieć na względzie, iż jest to zabieg z użyciem lasera. Jednak nie należy bać się potencjalnych następstw ubocznych. Do tej chwili omawiany zabieg jest najskuteczniejszą metodą w walce ze zbędnym owłosieniem, a rezultaty, jakie się osiąga przekonują coraz więcej kobiet. Czytaj także .

W świecie kosmetyków w tej chwili robi furorę light sheer Warszawa. To nowoczesny laser, który usuwa zbędne owłosienie i co najważniejsze – bez bólu. Jego technologia nie wywołuje też zmian na cerze i jest całkowicie bezpieczna. Laser jest dopuszczony i stosowany na całym świecie, tak więc bez kłopotu można go stosować w okolicach takich jak twarz. Jego praca polega na skutecznym uszkodzeniu włosa tym samym nie ma możliwości odrastania i regeneracji. To nowość w zakresie kosmetologii i olbrzymia pomoc dla kobiet, jakie posiadają problemy ze zbędnym owłosieniem.
Autor