Men-u – kosmetyki z gwarancją zadowolenia

Telewizyjny bohater goli się w taki sposób jak robiono to niegdyś, czyli brzytwą. Jednak to nie próba upodobniania się do gwiazd Hollywood powoduje, że tradycyjny sposób golenia jest ciągle wybitnie popularny wśród mężczyzn.

Przedmioty takie jak mydło do golenia Truefitt & Hill powodują, że wielu osobom przechodzą przyjemne dreszcze . Chłód ostrza na twarzy sprawia, że wszystkie zmysły wchodzą na podwyższone obroty. Skupienia dosięga szczytu, zwłaszcza we wstępnej fazie, gdy najłatwiej o zacięcie. Piękno życia to umiejętność zamienienia prostych czy codziennych czynności w ulubiony rytuał. Niechaj golenie będzie czymś więcej niż tylko mechanicznie wykonywanym ruchem dłoni.

brzytwa

Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie szukać właściwych narzędzi?W sklepach kupimy mnóstwo dodatków przeznaczonych do golenia. Na pierwszy rzut oka pojawia się przed nami wielka ilość pozycji czy rodzajów, chociażby samej brzytwy, co może robić wrażenie. W życiu opłaca się czerpać z niego tyle, ile jesteśmy w stanie. Bardzo podobnie sytuacja wygląda z goleniem, tą z pozoru normalną i rutynową dla wielu czynnością. Żeby czerpać 100% satysfakcji wypada zainwestować w wygodne i sprawdzone akcesoria, takie jak Men-u . W swojej ofercie zawarli nie tylko akcesoria do golenia, lecz też żele pod prysznic, wody zapachowe jak i produkty do włosów, będąc zestawieniem zdrowych jak i bezpiecznych dla ciała kosmetyków. Miłym dodatkiem do strony internetowej rzeczonej firmy są sugestie, istotne dla początkujących, w jaki sposób należy golić się przy pomocy brzytwy.

pianka do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com
Spróbuj czegoś nowego!
Aby utrzymać pracę mózgu na właściwym poziomie opłaca się co jakiś czas czas próbować zrobić coś nowego. Jedni skaczą na bungee, kolejni zaczynają nurkować, Ty z kolei możesz zacząć od czegoś mniejszego, lecz również bardzo przyjemnego – wypróbuj kremy męskie . Zrób to, o czym skrycie marzy większość mężczyzn, ale nie każdy jest w stanie się na to zdecydować – zadbaj o swoją skórę!