Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej stosowane zabiegi kosmetyczne, które efektywnie poprawiają i podwyższą giętkość skóry

Każda kobieta pragnie by jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnego typu kosmetyki czy także domowe metody, aby zachować młody i śliczny wygląd. Postęp dzisiejszej medycyny estetycznej zezwala na używanie na skórę w zamiarach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale również zabiegów mających polepszyć jej wygląd i giętkość.

Sposoby na likwidację rozstępów

ciekawa strona

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co nie daje spać wielu kobietom prócz zmarszczek są także rozstępy. Są to paski wrzecionowate, które pojawiają się przede wszystkim na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą ukazać się również na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie związane jest z różnorodnymi czynnikami takimi jak: czynniki genetyczne, szybki wzrost w krótkim okresie masy ciała, ciąża lub czynniki hormonalne. Aktualny postęp branży kosmetycznej i medycyny estetycznej pozwala na skuteczniejsze usuwanie rozstępów. Aplikowanie kremów może polepszyć jakość skóry i spowodować mniejszą widzialność rozstępów. Jednak na ogół usuwanie rozstępów wykonywane jest przy pomocy medycyny estetycznej a nawet działalności chirurgicznej. Jednakże chirurgiczne pozbywanie się rozstępów jest bardzo dotkliwym i poważnym zabiegiem.

Nie zapominaj o tym, że możesz przeglądnąć inne ciekawe wątki – należy jedynie na tej stronie www (https://timefordentist.pl/uslugi/implanty-stomatologiczne/) kliknąć w zaznaczony link.

Tymczasem medycyna estetyczna pozwala na ich likwidowanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Nowoczesna metoda wygładzająca skórę twarzy

Pośród najczęściej stosowanych przez kobiety zabiegów w salonach medycyny estetycznej oprócz

kosmetyczka

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

eliminowania rozstępów są także zabiegi mające w zamiarze wygładzenie skóry i usunięcie zmarszczek. Salony kosmetyczne mają w swojej propozycji dużą gamę zabiegów zapewniających skórze zdrowy wygląd. Zabiegiem, jaki cieszy się w ostatnim czasie sporą sławą jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – polecam WWW. Używany do stymulowania wytwarzania naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, nadaje skórze większej giętkości oraz koryguje owal twarzy. Wykorzystywany jest do przywracania objętości tkanek miękkich znajdujących się w twarzy. Sculptra jest kwasem, który produkowany jest w organizmie, toteż jest bezpieczny gdyż doszczętnie rozkłada się w ciele jednostki. Znakomicie sprawdza się, jako procedura nieinwazyjna przy poprawianiu owalu twarzy czy ujędrniania skóry.