Metoda na piękny wygląd

Rozstępy to bardzo istotny kłopot estetyczny. Pojawić się mogą w każdym wieku, jednak najczęściej dotyczą osób młodych, dla których są one trudne do zaaprobowania. Występują u około 70% dziewcząt jak też 40% chłopców w okresie dojrzewania oraz aż u 90% pań ciężarnych. U pań lokalizują się w okolicach brzucha, biustu, bioder, ud, czy kolan, u mężczyzn rozstępy znaleźć można w obszarze barków, grzbietu, pach oraz ramion, głównie u panów korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w stu procentach nie jest możliwym. Mamy jednakże szereg metod(„>) które doprowadzają do ich redukcji. Najbardziej skutecznym z nich jest stosowanie kuracji laserem frakcyjnym . Działanie lasera polega na wywołaniu rozlicznych oraz głębokich, dosięgających aż do właściwej skóry mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota kuracji polega zatem na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dobre rezultaty uzyskujemy w leczeniu różowych rozstępów – te zdołamy zredukować aż do 90%. Zabieg nie jest bardzo bolesny, jednak u osób wrażliwych wykorzystuje się znieczulenie maścią. Likwidowanie bruzd za pomocą tak zwanego botoksu polega na tym, iż lekarz podaje małą ilość preparatu, która czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe wywołując osłabienie poszczególnych mięśni twarzy. Rezultatem zabiegu jest czasowa likwidacja bruzd mimicznych jak również zapobieganie pogłębiania się zmarszczek. Rezultat utrzymuje się 6-8 miesięcy. W trakcie działania środka skóra wygląda naturalnie, a mięśnie twarzy wypoczywają. Botox Będzin rekomendowany bywa do korekt zmarszczek mimicznych twarzy to jest: kurze łapki, zmarszczki palącego, bruzdy na czole, zmarszczki między brwiami, podniesienie opadających powiek bądź niwelowanie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak przedstawia się sam zabieg? Medyk po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do potrzeb twej twarzy. Później w określone wcześniej miejsca śródskórnie podaje Botoks za pomocą cienkiej igły.

Poszukujesz dodatkowych wiadomości, aby pogłębić swą wiedzę na ten temat? Zachęcamy do nowego tekstu. Odnajdziesz go na portalu (http://baborinstytutwroclaw.pl/zabiegi-liftingujace/) pod linkiem.

Procedura zabiegowa jest szybka a także prosta. Zabieg trwa od paręnastu minut do 30 minut.

Nie zostawia praktycznie żadnych pozostałości. Zabieg ten nie jest bolesny. W punkcie podania preparatu czuć lekkie ukłucia. Zabieg tenże jest bezpieczny a także nie zostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, jakie ustępuje po około godzinie. Przez parę godzin od podania preparatu nie wolno się schylać oraz kłaść.