Moda na blogach

Moda to kłopotliwy świat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna da się starać obserwować ludzi na chodnikach i z drobnym opóźnieniem starać się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i trendy wyglądzie i chce, żeby to inni kopiowali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się nieco wiedzy i poczytać blogi, portale i deklaracje projektantów mody – to ci ludzie, razem z społeczną odpowiedzą ludzi na ich wytyczne, kreują modę, modę przez duże M.

Monnari współpracuje z blogerkami

Autor: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Dotyczy to każdego sezonu, dowolnego stroju, nawet takiego, można by rzec prostego ubioru, jak ładny strój kąpielowy 2014 rok może sprawić w tym temacie parę zaskoczeń, dlatego, jeśli tylko jesteś w stanie pozwolić sobie na nowy zakup i pragniesz spodobać się facetom wokół lub od nowa zachwycić własnego, wykonaj przynajmniej podstawowe rozeznanie.

Napisaliśmy dla Ciebie niebywale zajmujące wątki. Trzeba kliknąć w adres tej witryny. Jeśli masz jakieś zagwozdki, to z radością na nie zareagujemy.

Jest naprawdę dużo miejsc w sieci, które oferują tysiące podpowiedzi, jaki strój najlepiej mieć tej wiosny i lata.

Oczywiście nie wszystkie blogerki i autorzy mody będą zgodni w swoich deklaracjach, ale po pierwsze: co najmniej w jakiejś części zawsze się zgadzają, po drugie – jest to elementem mody, ta właśnie odpowiedź odbiorców na pewne deklaracje tych, którzy narzucają niektóre wytyczne. Na wybranym portalu znajdziesz podpowiedź, że w tym sezonie będzie popularny ten fason, na następnym że inny, i to właśnie liczba kliknięć i siła poczty pantoflowej i całej reszty środków przekazu dowiedzie słuszności jednemu bądź drugiemu. Im bliżej zaś sezonu, tym bliższe prawdy będą wskazówki na wybranych przez odwiedzających portalach.

Porządki w szafie

Autor: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com

Tak czy owak jeszcze przed sezonem powinno się wykonać odpowiedni zwiad – zagwarantuje to błysk zazdrości w spojrzeniach konkurentek, a nawet nieznajomych pań, które tak czy siak będą cię oceniać. To już natura kobiet. Jeśli zawczasu sprawisz sobie strój plażowy taki sam, jak strój, który najlepszy blog o modzie okrzyknął najładniejszym, sukces będzie twój, to jedna sprawa. Druga jest taka, że dowolne ubranie nabyte przed pojawieniem się nań trendu jest odpowiednio tańsze – im mniej powszechny dany fason, im rzadziej wybierany przez rzesze pań, tym mniej przeznaczysz nań pieniędzy. Dotyczy to także strojów plażowych, jakie, mimo niezbyt dużego zapotrzebowania na tkaninę, potrafią kosztować całkiem sporo. Cóż, w modzie, szachach i licznych innych kwestiach jest podobnie: jeśli chcesz prowadzić, musisz być o krok przed innymi.